Horoskoop

JÄÄR
Suudad täna tegeleda mitme asjaga samaaegselt. Sinu reaktsioon on kiire ja jutt sorav. Soodne päev õppimiseks ja uute kogemuste saamiseks.
SÕNN
Täna aktiviseerub nii sinu mõistus kui ka mälu. Intellektuaalsed vestlused saavad uue hoo sisse. Hea aeg kutsuda külalisi ja korraldada teeõhtu.
KAKSIKUD
Täna peaksid oma tervisele erilist tähelepanu pöörama. Võta aega iseenda jaoks ja tegele unarusse jäänud probleemidega. Puhka!
VÄHK
Oled täna kergesti ärrituv ja üliemotsionaalne. Võid eneselegi ootamatult oma pahameele täiesti süütu inimese peale välja valada. Püüa siiski rahulikumalt võtta.
LÕVI
Püüa tänaseid ideid ära kasutada ja võimalikult loominguliselt tegutseda. Ära lase kompleksidel enese üle võimust võtta, usalda ennast rohkem!
NEITSI
Täna suudad tõenäoliselt tegeleda mitme asjaga korraga. Sinu töövõime on nüüd tunduvalt suurem kui tavaliselt. Naudid aktiivset suhtlemist.
KAALUD
Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile oled täna oodatud inimene seltskonnas. Võimalik, et tood pingelisse olukorda lahenduse.
SKORPION
Tunned soovi uuendada oma riietust või osta koju mõni uus mööbliese. Kuid ole tähelepanelik ja kontrolli kindlasti oma ostude kvaliteeti.
AMBUR
Sinu suhtumine kaaslastesse on täna jahedam ja vaoshoitum kui tavaliselt. Tänu reserveeritusele suudad varjata oma tegelikke tundeid.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud aitavad sul selgusele jõuda mitmes segases küsimuses. Jõuad äratundmisele, mis on sinu jaoks õige ja mis vale.
VEEVALAJA
Täna võib sul tekkida raskusi lõõgastumisega. Püüad olla korralik ja kohusetundlik, kuid peaksid siiski püüdma ka meelelahutuseks aega leida.
KALAD
Olulisel kohal on pere ja sõbrad. Püüad saada neilt toetust, et edaspidi jälle entusiastlikult tegutseda. Väärtustad sooja ja südamlikku suhtlust.

 

Print Friendly, PDF & Email