Horoskoop

JÄÄR
Täna valitsevad mässulised meeleolud. Oled eneses kindel ja seetõttu ei häbene ka arvamusi välja öelda, mis üldarusaamadest erinevad.
SÕNN
Tänased sündmused võivad areneda selli­selt, et oled sunnitud taganema põ­­hi­mõtetest, millest oled siiani kinni hoidnud. Loobu ebavajalikust!
KAKSIKUD
Tänased meeleolud sunnivad sind vaatama iseenda sisemusse ja tegelema nende probleemidega, mida oled siiani püüdnud enese jaoks maha vaikida.
VÄHK
Võimalik luksusreis või harmooniline ja romantiline suhe välismaalasega. Materiaalse olukorra paranemine tänu jõukale sõbrale. Uued võimalused.
LÕVI
Püüa vältida liigset kiindumist materiaalsetesse asjadesse, pööra tähelepanu oma vaimu harimisele. Hea päev mediteerimiseks ja mõtisklusteks.
NEITSI
Hea päev arusaamatuste lahendamiseks. Sinu peenetundelisus võiks nii mõnelegi eeskujuks olla. Võidad poolehoidjaid ja sõprade austuse.
KAALUD
Mõjud täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak selja tagant.
SKORPION
Ootad oma partnerilt täna tavalisest rohkem tähelepanu ja pühendumist. Samas võiksid just ise olla alustajapool. Hea päev perekondlikeks üritusteks.
AMBUR
Täna on rõõmsate meeleoludega päev. Tööd laabuvad kergemini, kui arvasid ning suudad taas elust rõõmu tunda. Veeda aega lähedastega.
KALJUKITS
Valitsevad aktiivsed ja jõulised energiad. Oled valmis kohe härjal sarvist haarama ja viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võid sattuda juhirolli.
VEEVALAJA
Hea päev loobuda mõnest halvast harjumusest ja alustada tervislikumat elu. Pööra tähelepanu signaalidele, mida su keha sulle annab.
KALAD
Puutud täna ootamatutelt kokku selliste inimestega, kellega sa tavaliselt ei suhtle. Võimalik, et sinult palutakse abi. Aita, kui see on sinu võimuses.

 

Print Friendly, PDF & Email