Horoskoop

JÄÄR
Oled täna leidlik ja eriti huvitavad sind moodsad tehnikavidinad. Pead ka tähtsaks vabadust ja sõltumatust. Sul on originaalseid ja lennukaid ideid.
SÕNN
Planeediseisud mõjutavad täna sinu enesehinnangut. Domineeriva tähtsusega on turvatunne. Võimalusel veeda aega koos perekonna või sõpradega.
KAKSIKUD
Hea aeg võtta ette asjad, mida oled edasi lükanud. Näiteks pooleli jäänud remont või lihtsalt millegi parandamine.
VÄHK
Tunned soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslasi. Võimalik, et su tutvusring uueneb. Suurepärane aeg millegi uue õppimiseks.
LÕVI
Võimalik, et käitud täna kellegagi veidi taktitundetult. Võid saada üllatavaid reaktsioone, seega ole valmis oma käitumist korrigeerima.
NEITSI
Kui vähegi võimalik, siis väldi ületöötamist, sest muidu võib sul terviseprobleeme tekkida. Praegusel ajal jätab sinu üleüldine vitaalsus soovida.
KAALUD
Tänased ettevõtmised kipuvad takerduma ja venima isegi siis, kui oled endast parima andnud. Täna ei saa sa arvestada teiste inimeste lubadustega.
SKORPION
Haara kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovust heaks otstarbeks. Pane rohkem rõhku sõprussuhetele ja väldi isikliku kasu tagaajamist.
AMBUR
Oled nüüd lummatud ilusatest asjadest ja romantikast. Püüad luua harmoonilisi suhteid ja keskkonda, sind hirmutavad ekstreemsed olukorrad.
KALJUKITS
Tänane päev soosib kõikvõimalikke meelelahutuslikke ettevõtmisi. Tunned rõõmu inimestega suhtlemisest ja millegi ägeda kogemisest.
VEEVALAJA
Kui pead täna mõne tähtsa otsuse langetama, siis ole valmis ka varuvariandi kasutamiseks, sest kõik ei pruugi sugugi plaanipäraselt minna.
KALAD
Saavutad efektiivseid tulemusi eelkõige juhul, kui teed teistega koostööd. Väldi eneseupitamist ning arvesta ka teiste ideede ja plaanidega.

 

Print Friendly, PDF & Email