Horoskoop

JÄÄR
Tunned tõmmet kõige maalähedase poole. Loomingulist inspiratsiooni pakub loodus. Hea aeg kodukaunistamiseks ja suhtlemiseks lastega.
SÕNN
Püüa valida endale eesmärgid, mille saavutamisel saad kasutada oma tõelisi võimeid ja loomingulisust. Püüa järgida asjade loomulikku kulgu.
KAKSIKUD
Püüad tungida iga probleemi tuumani. Töötad põhjalikult, uurides kõike sügavuti. Soodne aeg tegeleda psühholoogiaga.
VÄHK
Kipud täna olema veidi lihtsameelne ja kergeusklik. Peaksid aga meeles pidama, et kõik inimesed ei pruugi sama heatahtlikud ja ausad olla kui sina.
LÕVI
Tänane päev pole eriti soodne armuasjadeks. Võimalik, et köidad mõne sellise tüübi tähelepanu, kellest ise parema meelega eemale hoiaksid.
NEITSI
Püüad kaitsta oma ideaale, kuid kaldud neid veidi ületähtsustama ja ka teistele peale suruma. Püüa olla sallivam ja võta asju kaine mõistusega.
KAALUD
Oled täna tavalisest jõulisem ja aktiivsem. Füüsilises mõttes tunned lausa vajadust ennast kuidagi rakendada. Hea aeg trennitegemiseks.
SKORPION
Võimalik, et satud täna ootamatult kriitika sihtmärgiks. Ära seda eriti hinge võta, saa aru, et igaühel on õigus oma arvamusele. Kõigile korraga ei saagi meeldida.
AMBUR
Tänased planeedimõjud annavad sulle rohkem energiat ja hea füüsilise vormi. Peaksid leidma mooduse, kuidas seda ära kasutada ja teha midagi kasulikku.
KALJUKITS
Täna on sinu mõistus ja mälu paremad kui tavaliselt. Oskad mõelda ratsionaalselt ja leida lahenduse ka keerulistes olukordades.
VEEVALAJA
Sinus tärkab huvi välismaalaste, võõrkeelte ja eksootiliste roogade vastu. Võimalik, et kohtudki kellegagi, kes sind sellega kokku viib.
KALAD
Oled emotsionaalne. Võid kergesti armuda. Soodne aeg tegeleda millegi loovaga või puhata. Võimalik, et kohtad juhuslikult mõnd tuttavat.

 

Print Friendly, PDF & Email