Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et sul tuleb täna teha koostööd inimestega, kes püüavad iga hinna eest sulle oma ideid peale suruda. Püüa kavalusega kõrvale põigelda.
SÕNN
Täna on sinu jaoks soodne päev koostöö arendamiseks või laenu küsimiseks. Jätad endast usaldusväärse ja igati meeldiva inimese mulje.
KAKSIKUD
Võimalik, et pead ennast täna tõestama või maksma panema. Sind rünnatakse vägagi alatult tagaselja. Sa pole ohus, kui jääd ausaks.
VÄHK
Päev sobib loominguliseks tegevuseks või millegi õppimiseks, kuid rahalised tehingud ja bürokraatlikud asjaajamised ei taha täna õnnestuda.
LÕVI
Ülemeelikute meeleoludega päev. Pidutse koos sõpradega ja ole rõõmus, kuid väldi seltskonnas liigset domineerimist ja enese pealesurumist.
NEITSI
Võid täna oma otsekohesuse ja rangusega inimesi suisa ehmatada. Samas suudad kerge vaevaga teiste lugupidamise võita. Mõjud autoriteedina.
KAALUD
Tänane päev peaks tooma su ellu stabiilsuse ja materiaalse heaolu. Ole valmis perekondlikeks üritusteks. Hea aeg lastega tegelemiseks.
SKORPION
Võimalik, et sinu ellu tekivad nüüd uued sõbrad ja uued suhted. Kohtud tõenäoliselt usaldusväärse kaaslasega, kellega tekib kohe hea klapp.
AMBUR
Sind lummavad nüüd müstika ja salapära. Ootad ka oma kaaslastelt sarnaseid huvisid, muidu hakkab sul nendega lihtsalt igav. Väldi siiski sildade põletamist.
KALJUKITS
Suudad end nüüd kaine ja loogilise mõistuse abil rohkem ületada kui tavaliselt. Täna sujuvad need ettevõtmised, kus on vaja ratsionaalsust.
VEEVALAJA
Võimalik, et sinult oodatakse nüüd rohkem ettepanekuid ja soovitusi. Püüa läheneda asjadele oma isiklikust vaatenurgast.
KALAD
Võid täna kerge­usklikult uskuma jääda asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda valeõpetuste ja manipulaatorite ohvriks. Hoidu alkoholist!

 

Print Friendly, PDF & Email