Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna lihtsalt vanast harjumusest tegelema mõttetute asjadega. Püüa elada rohkem tänases päevas ja hoia ümbritseva suhtes silmad lahti!
SÕNN
Oled täna tavalisest rohkem mõjutatud oma lähedaste arvamusest. Sinu jaoks hakkab nüüd suurt rolli mängima see, kuidas sinusse suhtutakse.
KAKSIKUD
Rahaprobleemid. Tunned puudust materiaalsest heaolust ja mugavustest. Pingeid aitaks lahendada ehk mõni meeldiv söögielamus.
VÄHK
Oled täna seltsivam kui tavaliselt ja võimeline kuulda võtma ka teiste inimeste nõuandeid. Võimalik, et saad enda jaoks midagi väga olulist teada.
LÕVI
Sinu enesekindlus on täna kergemini haavatav. Ära lase endale sisse sõita! Kellegi teravmeelitsemine ja õelutsemine tuleb nende kadedusest.
NEITSI
Täna on soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võid saada tõeliselt positiivseid ja meeldejäävaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.
KAALUD
Tänane päev võib tuua uue selguse sinu mõtetesse ja tunnetesse. Avastad, et see, mis siiani tundus käsitamatu, on nüüd täiesti mõistetav.
SKORPION
Tunned täna sisemist rahutust ja närvilisust asjade pärast, mis peaksid sinu elu mõjutama tulevikus. Püüa läheneda elule loominguliselt ja võta rahulikult.
AMBUR
Sul on täna raskusi terviku nägemisega. Võimalik närvilisus ja ebastabiilsus. Stressi vältimiseks peaksid rohkem puhkama ja lõõgastuma.
KALJUKITS
Oled täna tavalisest seltskondlikum ja tajud väga peenelt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just sulle kurta oma isiklikke muresid.
VEEVALAJA
Püüad näida väga peene ja väljapeetuna. Väldi siiski sellise käitumisega liialdamist. Saavutad edu, kui oled spontaansem ja loomulikum.
KALAD
Tänased planeediseisud annavad sulle optimistliku ja positiivse meeleolu. Suudad ka probleemidest hoopis kergemini üle saada kui tavaliselt.

 

Print Friendly, PDF & Email