Horoskoop

JÄÄR
Võimalik kokkupuude isikutega, kes salaja sinu vastu töötavad. Püüa säilitada eneseväärikus ja ausus ka siis, kui see tundub tõesti raske olevat.
SÕNN
Täna valitsevad innukus ja entusiasm. Sinu energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Nüüd on hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
KAKSIKUD
Võimalik, et saad täna mõne esoteerilise ja seletamatu kogemuse osaliseks. Sinu ilmavaade laieneb tänu sellele tunduvalt. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
VÄHK
Võid liigse lobisemishimu tõttu kaotada kellegi usalduse. Raskendatud on ka läbirääkimised, kuna sinu keskendumisvõime jätab praegu soovida.
LÕVI
Sinu empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Meeleolud kipuvad nostalgiliseks ja unistavaks. Hea päev tegelemaks laste ja koduga.
NEITSI
Head võimalused avanevad eelkõige seal, kus oled siiani tundnud takistusi ees olevat. Teed oleksid justkui avatud ja piirangud kadunud.
KAALUD
Kipud ootama elult rohkem, kui saad. Utoopilised ideed ja ebareaalsed plaanid võivad hiljem pettumusi valmistada, suuna oma mõtted praktilisematele asjadele.
SKORPION
Kui peaksid unustama mõne lubaduse, mille hiljuti andnud oled, siis tõenäoliselt tuletatakse seda sulle peagi meelde. Püüa olla hoolas.
AMBUR
Oled täna veidi pinges ja kipud pisiasju ületähtsustama. Võimalik, et tunned kohmetust, kui sulle nüüd veidi rohkem tähelepanu pööratakse.
KALJUKITS
Nüüd on soodne päev teha uusi ja samal ajal arendavaid asju. Sinu loomingulisus hakkab sind huvitavate võimaluste poole juhtima.
VEEVALAJA
Päev võib sulle materiaalses mõttes väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.
KALAD
Lased ennast teistel inimestel liiga palju mõjutada. Hea läbisaamise nimel oled valmis oma arvamused maha vaikima. Püüa jääda iseendaks.

 

Print Friendly, PDF & Email