Horoskoop

JÄÄR
Täna laienevad sinu võimalused koguda vajalikku informatsiooni asjade kohta, mis siiamaani sinu eest varjul olnud. Hea aeg võõrkeelte õppimiseks.
SÕNN
Su rahaline olukord paraneb tänu mõnele vanale tuttavale. Tunned ennast tänuvõlglasena ja püüad iga hinna eest omalt poolt midagi vastu pakkuda.
KAKSIKUD
Oled väga mitmekülgne inimene. Tänu oma heale hindamisvõimele ja stiilitajule võid koguni edukalt karjääri teha. Hea päev suhtlemiseks.
VÄHK
Sul on potentsiaali loovaks ja edukaks eluviisiks. Oled valmis riskima, et mõista oma tegelikke võimeid. Võimalikud probleemid ülemustega.
LÕVI
Reageerid tundlikult igasugusele ebaõiglusele. Otsid enda kõrvale kaaslasi, kes oleksid sinuga samal vaimse arengu tasemel ja sind tõeliselt mõistaksid.
NEITSI
Sinu eneseväljendusoskus on nüüd tunduvalt parem kui muidu. Suudad vägagi ilmekalt teistele oma läbielamisi kirjeldada, samas kipud veidi liialdama.
KAALUD
Idealistlikud ja vaimsed pürgimused. Soodne aeg muusika ja kunstiga tegelemiseks. Saatus võib sulle ootamatult midagi positiivset kinkida.
SKORPION
Oled täna lobisemishimuline ja heas tujus. Kuid ole ettevaatlik, võid kogemata välja rääkida mõne tähtsa saladuse. Väldi raha raiskamist.
AMBUR
Tunned täna seiklushimu ja soovi teha midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõenäoliselt tõmbadki vastavaid olukordi ligi. Väldi mõttetut riski!
KALJUKITS
Võid täna liigse sisemise rahutuse tõttu ekslikult arvata, et sind ja sinu probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Proovi siiski mitte solvuda.
VEEVALAJA
Oled täna üsna pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võid saavutada selle, et sind püütakse vältida.
KALAD
Võimalik, et sulle sajab täna ootamatult sülle mõni soodne pakkumine või kingitus. Inimesed sinu ümber võivad käituda äärmiselt vastutulelikult.

 

Print Friendly, PDF & Email