Horoskoop

JÄÄR
Praegu on sinu elus tõenäoliselt väsitav aeg, mil pead ennast ületama ka selliste tegevuste puhul, mis tegelikult ei tohiks rasked olla.
SÕNN
Kipud täna üsna konservatiivne olema. Siiski ära põlga ära huvitavaid ettepanekuid, mida sulle täna teha võidakse. Hea aeg töötegemiseks.
KAKSIKUD
Võimalik, et puutud täna kokku mässumeelsete ja üliemotsionaalsete inimestega, kes hakkavad sulle tõelist peavalu tekitama. Väldi sõnasõda.
VÄHK
Võid täna maadelda päris raskete probleemidega. Saavutad edu, kui säilitad rahu ja huumorimeele. Püüa lõpetada tööd, mis mingil põhjusel pooleli jäänud.
LÕVI
Suudad nüüd väga kiiresti tegutseda. Töö lausa lendab su käes. Soodne päev ka õppimiseks, reisimiseks, suhtlemiseks. Saad palju uut huvitavat infot.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku endast väga kõrgel arvamusel olevate inimestega, kes kalduvad teisi kamandama. Sellises situatsioonis on kõige targem lihtsalt minema kõndida.
KAALUD
Täna hakkavad asjad sinu suureks rõõmuks lõpuks ometi liikuma just nii, nagu sina tahad. Saad sellest uut innustust ja inspiratsiooni.
SKORPION
Vajad täna tavalisest rohkem lähedust ja isiklikke suhteid. Ootad oma kaaslastelt, et nad jagaksid sinu maailmavaadet. Suureneb huvi filosoofia vastu.
AMBUR
Täna aktiviseerub sinu läbinägelikkus. Kui suudad hoida oma emotsioone mõistuse kontrolli all, võid nii mõndagi huvitavat teada saada.
KALJUKITS
Mõjud täna külma ja asjalikuna, kuid sisimas ootad siiski sooje ja südamlikke suhteid. Püüa olla avatum, siis julgevad teised sulle läheneda.
VEEVALAJA
Võimalik, et saavutad oma partneriga täna erakordselt hea sideme, kus suudate teineteist juba poolelt sõnalt mõista. Hea päev koostööks.
KALAD
Alustad tänast päeva uue innukusega. Püüad luua inimestega positiivseid ja aktiivseid suhteid. Sinu energilisus mõjub ka teistele toniseerivalt.

 

Print Friendly, PDF & Email