Horoskoop

JÄÄR
Hoiad täna inimestega distantsi. Privaatsuse puudumisel võivad tekkida psühholoogilised probleemid ja vihahood. Leia võimalus puhkamiseks.
SÕNN
Võimalikud psühholoogilised probleemid armusuhetes. Lööd kahtlema oma tunnetes. Püüa jääda iseenda vastu ausaks, vaata oma südamesse.
KAKSIKUD
Täna võivad aset leida kokkupõrked inimestega, keda sa tegelikult eriti hästi ei tunnegi. Püüa jääda vaatleja rolli, ära alahinda vastaseid.
VÄHK
Oled nüüd aktiivne ja positiivselt meelestatud. Tegutse ja edu on garanteeritud. Võimalikud on siiski vaidlused, kus tuleb oma seisukohti kaitsta.
LÕVI
Oled täna helde ja sõbralik. Planeediseisud soosivad kõikvõimalikku pidutsemist ja meelelahutuslikku tegevust. Oht liigselt raha raisata!
NEITSI
Soodne päev, et tegeleda oma materiaalse heaolu parandamise, eneseharimisega või võtta ette mõni pikem reis. Oled suuteline teadvustama oma tõelist potentsiaali.
KAALUD
Täna pakuvad sulle pinget eelkõige müstilised teemad, mida varjab saladuseloor. Püüad tungida asjade sisuni ega rahuldu pealiskaudsusega.
SKORPION
Kui kardad täna mõnele inimesele läheneda, siis peaksid just seda tegema, sest vaid nii saad oma hirmu ületada. Usu enesesse ja oma tugevustesse!
AMBUR
Sinu meeleolu võib täna üsna kõikuv olla. Lased pisiasjadel ennast ehk liigagi palju mõjutada. Väldi rahvarohkeid kohti ja avalikke sõnavõtte.
KALJUKITS
Hindad ilu ja harmooniat ning sinu jaoks on välistatud ekstreemsused. Hea päev veeta aega pere ja sõpradega või vanavanematega.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud muudavad sind rõõmsameelseks ja muretuks. Püüad leida inimestega kontakti ja tõenäoliselt õnnestub see sul väga hästi.
KALAD
Võimalik, et avastad täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. Võid leida mõnes täiesti tavalises tuttavas järsku sind inspireerivaid omadusi.

 

Print Friendly, PDF & Email