Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest teravkeelsem ja otsekohesem. Kuid peaksid olema valmis selleks, et ka sinu arvel võidakse teravmeelitseda. Ära siis solvu.
SÕNN
Täna peaksid püüdma olla ettevaatlik ja tähelepanelik. Võivad tekkida probleemid naabrite või koostööpartneritega. Hea päev puhkamiseks.
KAKSIKUD
Täna on hea päev kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste tegemiseks. Suudad kerge vaevaga ületada mitmeid takistavaid tõkkeid.
VÄHK
Võimalik, et sul on täna raske end kokku võtta ja mingile konkreetsele asjale keskenduda. Samas sujub hästi sõpradega suhtlemine ja ajaveetmine.
LÕVI
Võid kokku puutuda mõistatuslike ja keeruliste isikutega. Ära püüagi tingimata kõigest mõistusega aru saada, kasuta rohkem oma intuitsiooni!
NEITSI
Võimalik, et puutud täna tahtmatult kokku riskidega. Ole valmis tegema otsuseid, kuid enne tegutsemist mõtle oma sammud korralikult läbi.
KAALUD
Pöörad täna suuremat tähelepanu asjade, olukordade ja inimeste välisele ilule. Kuid võiksid siiski meeles pidada ka sisemise ilu tähtsust.
SKORPION
Aktiviseeruvad loomingulised energiad. Võimalik, et suudad leida lahenduse juba pikka aega vindunud probleemile. Suhted kaaslastega paranevad.
AMBUR
Oled täna romantiline, samas kipud olema liiga emotsionaalne ja haavatav. Õige aeg pühenduda loomingule, näiteks luuletuste kirjutamisele.
KALJUKITS
Kipud kergekäelisi lubadusi andma või endale üle jõu käivaid kohustusi võtma. Väldi uute projektide alustamist, püüa lõpetada poolikuid asju.
VEEVALAJA
Oled praegu romantilisel lainel. Suudad kompleksivabalt väljendada oma tundeid ja võimalik, et sellega tõmbad nii mõnegi isiku tähelepanu.
KALAD
Täna on igati soodsate ja meeldivate mõjudega päev. Sinu ettevõtmised võivad sujuda isegi paremini, kui olid plaaninud.

 

Print Friendly, PDF & Email