Horoskoop

JÄÄR
Uitad täna oma mõtetes ning sul on raske suhestuda inimestega enda ümber. Koostöö on nüüd veidi raskendatud. Hõljud romantilistel lainetel.
SÕNN
Majanduslikud probleemid sunnivad peale piiranguid. See võib tekitada ängi ja rahulolematust. Lase ajal mööduda, peagi hakkab sul paremini minema.
KAKSIKUD
Võid tunda ennast ebakompetentsena ja seetõttu piirad end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Ole optimistlikum ja usu endasse rohkem.
VÄHK
Kaldud alateadlikult kopeerima oma kaaslaste käitumismaneere. Püüad kõigiga hästi läbi saada ja olla igaühe meele järele.
LÕVI
Soodne päev kaaslaste mõjutamiseks, suhtlemiseks, vaimsuse ja tundlikkuse arendamiseks. Püüad põgeneda rutiinist, otsid ellu põnevust.
NEITSI
Täna peaksid vältima kõikvõimalikku riski. Parim aeg kodusteks toimetusteks, kus sa ei pea sõltuma kellegi teise arvamusest.
KAALUD
Täna on rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini ning suudad elust taas rõõmu tunda. Veeda aega lähedastega.
SKORPION
Püüad kontakti leida kellegagi, kellel on palju kogemusi ja teadmisi. Saad nüüd tõenäoliselt väärt mõtteid kuulda. Sulle sobivad intellektuaalsed vestlused.
AMBUR
Võimalik, et sulle tekib täna konkurent, keda ei tasuks sugugi alahinnata. Püüa tähelepanelikult jälgida, mis sinu ümber tegelikult toimub.
KALJUKITS
Kipud täna tuulepäine ja hooletu olema. Võid tahtmatult oma kaaslasi alt vedada ja sellega suurt segadust tekitada. Soodne päev loominguliseks tegevuseks.
VEEVALAJA
Võimalik, et armud täna kellessegi esimesest silmapilgust, kuid kirehoo möödudes pettud. Ära võta seda kõike liiga tõsiselt ja jää rahulikuks.
KALAD
Kipud täna palju minevikust mõtlema ning seetõttu muutud kurvameelseks ja enesessetõmbunuks. Sobiv päev poolikute tööde lõpetamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email