Horoskoop

JÄÄR
Püüa täna olla veidi avatum ja seltskondlikum. Sa ei pea tingimata kõikide eluraskustega üksinda hakkama saama. Võta kuulda sõprade soovitusi.
SÕNN
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist eba­adekvaatsete ja üliemotsionaalsete inimestega. Ära püüagi neile aru pähe panna, tegele oma asjadega.
KAKSIKUD
Püüad iga hinna eest mõista oma kaaslast ja tungida tema hingesoppidesse. Oskad olla väga hoolitsev ja tähelepanelik. Hea aeg romantikaks.
VÄHK
Ülemeelikute meeleoludega päev. Pidutse koos heade sõpradega ja ole rõõmus, kuid väldi liigset domineerimist ja enese pealesurumist.
LÕVI
Tänane päev võib tuua sinu ellu kummalisi meeleolusid ja juhtumusi. Samuti võivad tunda anda tervisehädad, mida on raske diagnoosida.
NEITSI
Kipud täna veidi taktitundetult ja mõtlematult käituma. Püüa olla teiste suhtes terake tähelepanelikum ja väldi eneseupitamist kaaslaste arvelt.
KAALUD
Tunnetad täna seda, kui kiiresti aeg tegelikult liigub, ning see sunnib sind tegutsema intensiivsemalt kui tavaliselt. Ole valmis muudatusteks!
SKORPION
Tajud endas täna harmooniat ja rahu. Suudad näha tervikut seal, kus tavaliselt oled olnud rahutu ja valiv. Hea aeg eneseteostuseks.
AMBUR
Tunned täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.
KALJUKITS
Täna soojenevad sinu suhted perekonnaga. Otsid tavalisest suuremat turvalisust ja parema meelega jääksid täna üldse koju. Hea päev investeerimiseks.
VEEVALAJA
Kui keegi püüab sulle oma arvamust peale suruda, siis ära lasku vaidlusesse, parem lahku ja unusta see vahejuhtum. Ole enesekindlam.
KALAD
Kipud täna käituma egoistlikult ja impulsiivselt, mistõttu koostöö teiste inimestega on raskendatud. Muutud kergesti ka armukadedaks ja üsna raevukaks.

 

Print Friendly, PDF & Email