Horoskoop

JÄÄR
Võid täna ka pisiasjade pärast närvi minna. Sinu konservatiivsusest tulenevalt on sul raske teistega koostööd teha. Hea päev suurpuhastuseks.
SÕNN
Täna ole tähelepanelik elektriseadmetega. Kõikvõimalik tehnika võib nüüd alt vedada. Hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks.
KAKSIKUD
Täna on hea päev üle saada oma laiskusest ja lõpuks ometi hakata tegelema millegi tervislikuga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.
VÄHK
Kaldud täna tegelema mitme asjaga korraga, seetõttu võib juhtuda, et sa ei suuda ühtegi asja korralikult lõpuni viia. Hea päev millegi uue õppimiseks.
LÕVI
Võimalikud pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipud täna üsna otsekohene ja taktitundetu olema. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu.
NEITSI
Täna on sinu mõistus ja mälu teravamad kui tavaliselt. Suudad mõelda ratsionaalselt ja leida lahenduse ka keerulistele olukordadele.
KAALUD
Võid täna kokku puutuda tujukate ja vaidlushimuliste inimestega. Suhtu neisse huumoriga ja ära vaidlemisega ennast küll vaevama hakka.
SKORPION
Pööra tähelepanu oma kõnepruugile. Võid mõne mõtlematu lausega kellelegi suurt meelepaha valmistada või mõne saladuse välja lobiseda.
AMBUR
Seksuaalsete mõjudega päev. Kui sa ise ei ole selles osas aktiivne, siis tõenäoliselt puutud kokku isikutega, kes on vägagi külgetõmbavad.
KALJUKITS
Hea päev teha kokkuvõtteid tehtust. Vaata tagasi minevikku ja püüa mõista, kuhu sa tänaseks arenenud oled. Suhtle vanematega.
VEEVALAJA
Tänased seisud võivad tuua sulle keerulisi olukordi, kus pead oma mõistust pingutama, et toimuvast aru saada. Kuid väldi ülemõtlemist!
KALAD
Oled täna usaldusväärne ja kohusetundlik, kuid mõjud veidi kuivikuna. Tunned hirmu uute ja vähegi ekstreemsete asjade ees. Turvatunne on sulle täna eriti oluline.

 

Print Friendly, PDF & Email