Horoskoop

JÄÄR
Oled täna lahkem ja avatum kui tavaliselt. Kutsud endale meelsasti inimesi külla ning korraldad neile lahke ja küllusliku vastuvõtu.
SÕNN
Püüad saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Ürita vältida liigset mässumeelsust. Hea päev sportimiseks.
KAKSIKUD
Tervis on sul täna heas korras ja seetõttu ka meeleolu normaalne. Oled valmis katsumusteks ning võimalik, et saad huvitavaid kogemusi.
VÄHK
Täna on hea päev võtta ette midagi huvitavat ja seltskondlikku. Planeediseisud soosivad uute ideede rakendamist ja reisimist.
LÕVI
Võid täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, kuid ära lase ennast sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.
NEITSI
Tänane päev võib tuua positiivset selgust kõiges selles, mis siiani selgusetu on olnud. Ole valmis kuulama tähelepanekuid sinu isiksuse kohta.
KAALUD
Seesmised im­pulsid võivad mõjuda lammutavalt või põhjustada tasakaalustamatust. Tunnetad, et kaaslased ei mõista sind nii, nagu sa tahaksid.
SKORPION
Täna avaneb sulle tõenäoliselt hea võimalus saada üle oma ebakindlusest. Kui sa sellega tõepoolest hakkama saad, tunned suurt kergendust.
AMBUR
Hea päev tegutseda valdkondades, kus läheb vaja intuitsiooni. Sinu tunnetus on praegu eriti aktiivne ja peen. Esile kerkivad filosoofilised teemad.
KALJUKITS
Suurepärane võimalus saada põhjalik ülevaade äritegevusest, anda hinnang tekkinud olukorrale ja korrigeerida oma tegevust. Kõik ettevõtmised õnnestuvad.
VEEVALAJA
Võimalikud võimuprobleemid. Sul on raske leppida sellega, et keegi omab olukorra üle suuremat kontrolli kui sina. Vajad rohkem privaatsust.
KALAD
Sinus hakkavad nüüd lõõmama kireleegid. Kui sa ei saa oma tahtmist piisavalt kiiresti, kipud korraldama tõeliselt emotsionaalseid ja jõulisi stseene.

 

Print Friendly, PDF & Email