Horoskoop

JÄÄR
Tänase päeva märksõna on ahvatlus. Sinu meelestatus on veidi liiga tarbijalik, kipud raha raiskama asjadele, mida sa tegelikult ei vaja.
SÕNN
Võimalik, et pead täna ootamatult oma rahakotti kergendama. Ole tähelepanelikum oma isiklike esemetega ja püüa jälgida, mis su ümber toimub.
KAKSIKUD
Nüüd on aeg rebida end vabaks mõttetutest kompleksidest. Tõenäoliselt puutud kokku mõne võimsa ja julge isikuga, kes sindki inspireerib.
VÄHK
Tänased planeediseisud võivad kaasa tuua võimuiha ja soovi oma kaaslaste üle domineerida. Ole natuke tagasihoidlikum ja teistega arvestavam.
LÕVI
Täna peaksid ilmutama rohkem tahtejõudu ja võimuvõitluse valmidust. Ära lase teistel endale pähe istuda ja sinu eest otsuseid langetada.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku sinu jaoks tüütute kohustustega. Esile kerkivad sugulastega seotud probleemid. Ettevaatust elektriseadmetega!
KAALUD
Võid täna olla impulsiivne ja kasutada valimatult sõnu, mida ei peaks kasutama. Sellise käitumisega kutsud teistes esile hämmingut ja nõutust.
SKORPION
Nüüd tuleks sinu vaimsele tervisele suuresti kasuks väike vaheldus. Püüa leida aega ja raha väikese väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieedi alustamiseks.
AMBUR
Mõtled täna tõsisemaid ja filosoofilisemaid mõtteid kui tavaliselt. Hoiad meelsamini omaette ja väldid pealiskaudseid suhteid, mis ei arenda.
KALJUKITS
Ole täna ettevaatlik kõikvõimaliku eso­teerika ja müstiliste teemadega. Võimalikud unehäired või peavalu. Võta olukorda kaine mõistusega.
VEEVALAJA
Oled täna tasakaalutu ja üliemotsionaalne. Kokkupõrked on kerged tekkima. Väldi ametlikke nõupidamisi. Tegele lihtsate ja meeldivate asjadega.
KALAD
Pööra tähelepanu nii oma keha kui ka vaimu tervisele. Soodne päev aeg maha võtta ja tegeleda millegi lõõgastavaga, näiteks käia massaažis.

 

Print Friendly, PDF & Email