Horoskoop

JÄÄR
Võid täna kokku puutuda tüüpidega, kes sind alt veavad. Kui pead midagi olulist korraldama, siis küsi abi inimestelt, keda sa hästi tunned.
SÕNN
Täna võid sa liigsest kohusetundest ja korralikkusest üle pingutada ning selle tulemusena vaimselt kokku vajuda. Hea päev kodus toimetamiseks.
KAKSIKUD
Suurepärane päev religioossete ja ideoloogiliste probleemidega tegelemiseks ning mõne uurimistöö edendamiseks. Minnes sügavuti, leiad vastused.
VÄHK
Tänase päeva märksõna on suhtlemine. Oled jutukas ning sul on kerge leida ühine keel ka peaaegu võõrastega. Hea päev läbirääkimisteks.
LÕVI
Nüüd muutub sinu jaoks väga oluliseks, et saaksid ennast loominguliselt väljendada. Ootad teistelt inimestelt positiivset vastukaja.
NEITSI
Täna oled tavalisest vitaalsem ning tunned vajadust midagi korda saata. Suurde õhinasse sattudes võid aga unustada juba antud lubadused.
KAALUD
Tänane päev peaks karjääriasjus sinu jaoks väga soodne olema. Võid saada palgakõrgendust või mõne hea pakkumise. Mõjud tõeliselt atraktiivselt.
SKORPION
Võimalik, et kannatad täna otsustusvõime ja aktiivsuse puudumise all. Otsid võimalust, kuidas oma kohustusi kellegi teise kaela veeretada.
AMBUR
Täna kasvavad pinged üle pea ning see võib sinu tervisele märgatavat halba mõju avaldada. Vältida tuleks alkoholi ületarbimist. Oht varaste ohvriks langeda!
KALJUKITS
Ole valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksid keskenduma teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksid pea kaotada.
VEEVALAJA
Võimalik, et sõber teeb sulle täna ootamatu üllatuse või kutsutakse sind mõnele huvitavale üritusele. Ole valmis ootamatusteks tehnikaga.
KALAD
Sa tahad etendada juhtivat rolli ja naudid konkurentsi. Oled valmis kõikideks väljakutseteks, et ennast proovile panna, ega karda mitte midagi.

 

Print Friendly, PDF & Email