Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et mõni sinu austaja annab sulle täna märku oma tunnetest. Võid saada ootamatuid kingitusi või kutsutakse sind peole.
SÕNN
Suudad täna edukalt hakkama saada närviliste inimestega. Sinu rahulikkus aitab nii mõndagi sinu kaaslast. Hea päev kodukaunistamiseks.
KAKSIKUD
Võimalik, et tunned täna soovi teistest eralduda, sealhulgas ka oma perekonnast, ja hoiduda mõnda aega täiesti omaette. Hea aeg mediteerimiseks.
VÄHK
Oled täna eriti seltskondlik ja lõbujanune. Samas kipud olema liiga edev, teiste heakskiidu saavutamiseks oled valmis lausa lollusi tegema.
LÕVI
Kiire elutempo juures võivad unarusse jääda sinu isiklikud vajadused ja lähedaste inimestega suhtlemine. Võta aeg maha ja meenuta oma unistusi.
NEITSI
Tunned täna kerget hirmu inimestega suhtlemisel, kuna kardad endast halba muljet jätta. Püüa olla aus ja ära üritagi mängida kedagi teist!
KAALUD
Tänased ettevõtmised kipuvad takerduma, kuigi oled endast parima andnud. Täna ei saa sa arvestada teiste inimeste lubadustega.
SKORPION
Selleks, et säilitada harmoonilisi nii ametialaseid kui ka abielusuhteid, püüa püsida tagaplaanil. Lase ka teistel särada. Pööra oma lähedastele rohkem tähelepanu.
AMBUR
Võimalik, et tunned ennast täna teistest peajagu üle olevat, kuid võiksid siiski suhtuda ka neisse austusega. Püüa oma teadmisi jagada.
KALJUKITS
Võimalik, et täna jõuab sinuni positiivne ja igati rõõmustav informatsioon. Suureneb huvi võõrkeelte ja uute inimeste vastu. Hea päev reisimiseks.
VEEVALAJA
Täna võiksid endale veidi rohkem vabadust anda. Ole see, kes sa oled, ning ära suru alla oma loomingulisust ja originaalsust. Tõuse ja sära!
KALAD
Oled täna julgem ja lõbusam kui tavaliselt. Samas võid oma liigses ülemeelikuses mõne rumala apsu teha, mida hiljem kahetsed. Püüa leida tasakaal.

 

Print Friendly, PDF & Email