Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et saad täna mõne müstilise kogemuse osaliseks ja tänu sellele sinu maailmavaade laieneb. Hea aeg loominguliseks tegevuseks.
SÕNN
Täna võib sul tekkida inimestega üksteisest arusaamise probleeme, mis on tingitud puuduliku info omamisest. Ole avatud, aus ja otsekohene.
KAKSIKUD
Oled täna optimistlikum ja rõõmsameelsem kui tavaliselt. Jõuad kõikide ettevõtmistega kiiresti ühele poole ja teed juba innukalt uusi plaane.
VÄHK
Täna võid oma avameelsusega nii mõnegi inimese lausa ära ehmatada. Püüa teistele läheneda veidi delikaatsemalt ja käitu mõnevõrra peenetundelisemalt.
LÕVI
Oled täna tähelepanelikum ja pedantsem kui muidu. Märkad nii häid kui ka halbu asju. Püüa säästa oma närve, võta pingelisi olukordi vabamalt.
NEITSI
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist impulsiivsete ja otsekoheste inimestega. Püüa ise hoiduda liiga emotsionaalsest käitumisest.
KAALUD
Oled täna tavalisest hajameelsem. Väldi parem täna dokumentide vormistamist ja finantstehinguid. Samuti ole ettevaatlik alkoholiga.
SKORPION
Täna võib sul tulla sekeldusi ja möödarääkimisi oma kaaslastega. Võimalik, et sinust saadakse suisa valesti aru ja tehakse rutakaid järeldusi.
AMBUR
Nüüd hakkavad sinu elus tavalisest tähtsamat rolli mängima inimesed, kes on mingil moel seotud sinu karjääri või materiaalse heaoluga.
KALJUKITS
Oled täna üsna kärsitu ja seetõttu kipud langetama ennatlikke otsuseid asjade kohta, millega peaks veidi ootama. Hea päev sportimiseks.
VEEVALAJA
Täna võib sul tekkida tõsiseid otsustamisraskusi. Parema meelega jätaksid kõik, mis seotud vastutusega, oma kaaslaste kanda.
KALAD
Võid täna olla püsimatu ja kärsitu. Kuid oma tööd saad tehtud tavalisest kiiremini. Probleemid võivad tekkida seal, kus vaja teistega koostööd teha.

 

Print Friendly, PDF & Email