MIS JUHTUS: napsitanud klient lällas poes

Ajavahemikus 15. septembrist kuni 3. oktoobrini on Muhust Paenase küla rannast varastatud mootorpaat Nord 460D, reg nr VLK-939. Juhtunu osas alustati kriminaalmenetlust.

17. oktoobril kella seitsme paiku õhtul paluti Kuressaare linnas politseilt abi peretüli lahendamiseks. 59-aastane mees oli tugevas joobes, karjus ja märatses. Teataja oli mehe ema. Olukorra lahendamiseks tuli mees viia politsei arestimajja kainenema.

18. oktoobril kella nelja ajal kutsuti politsei Kärla poodi, kus joobnud klient ei allunud müüjate korraldustele. 65-aastane mees tuli olukorra lahendamiseks kainenema toimetada ja tema tegutsemise kui avaliku korra reeglite rikkumise osas alustati väärteomenetlust.

17. oktoobri hommikul kontrollis politsei Kuressaare linnas kergliiklejaid ja paraku selgus vaid pooletunnise kontrollimise tulemusena, et 34 jalakäijat, kellest 12 olid lapsed, ei kandnud helkurit.

Lisaks puudusid viiel jalgratturil pimedal ajal sõites märgutuled. Pimedal ajal ja halva nähtavuse korral on jalakäijale helkuri või valgusallika kasutamine kohustuslik ning jalgrattal peavad pimedas põlema ees valge ja taga punane tuli.

Nädalaga sai politsei 50 teadet, kirja läks 22 väärtegu ja üheksa kuritegu, politseisse toimetati 16 kodanikku, neist viis kainenema.

Print Friendly, PDF & Email