Horoskoop

JÄÄR
Väga võimalik, et kohtad täna kedagi, kellel on ülimalt ebatavaline kalduv hobi. Tunned samuti soovi oma elus midagi uut ja huvitavat proovida.
SÕNN
Täna oleks soovitav tegutseda rahulikult ja läbimõeldult. Kiirustamine toob kaasa vaid sekeldusi ja halvemal juhul isegi kaaslastega tülli mineku.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi eksperimenteerida oma välimusega. Püüad leida võimalust, kuidas kaaslasi šokeerida. Väldi toidu ja alkoholiga liialdamist!
VÄHK
Oled nüüd palju algatusvõimelisem kui muidu. Võimalik, et just täna on see päev, mil teostad mõne juba kaua aega tagasi tehtud plaani.
LÕVI
Võimalik, et pead täna oma ideede tõestamiseks väga palju energiat kasutama ning seetõttu ei jää sul jõudu nende realiseerimiseks.
NEITSI
Sul on täna raskusi inimeste usaldamisega. Püüad iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid see võtab sinult liiga palju aega ja energiat.
KAALUD
Võimalikud probleemid või takistused seoses liiklusega või liikumisega ühest paigast teise. Püüa olla tähelepanelik ja kontrolli plaanid üle.
SKORPION
Võimalik, et ootad teiste imetlust ja heakskiitu, kuid selle puudumisel muutud agressiivseks ja hakkad iga hinna eest endale tähelepanu tõmbama.
AMBUR
Võimalik, et sulle tehakse täna avalikult irooniline märkus. Ole valmis sellesse rahulikult suhtuma, sest selles võib ka väike tõetera sees olla.
KALJUKITS
Tänane päev möödub töötegemise tähe all. Kipud oma igapäevakohustuste kõrvalt ära unustama selle, et aeg-ajalt võiks ka lõbutseda ja puhata.
VEEVALAJA
Tunned täna vajadust oma silmaringi laiendada ja õppida midagi täiesti uut. Hea aeg trenni tegemiseks, dieedi või ravikuuriga alustamiseks.
KALAD
Kodus võivad tekkida probleemid, mis hakkavad sind pikka aega vaevama, seetõttu oleks soovitatav need kohe lahendada. Püüa olla iseseisvam.

 

Print Friendly, PDF & Email