Horoskoop

JÄÄR
Hea päev suuremate ostude tegemiseks, kinnisvaraga tegelemiseks ja oma materiaalse olukorra parandamiseks. Oled täna äärmiselt praktiline.
SÕNN
Võimalik, et saad täna täiesti ootamatult mõne hinnalise kingituse või kutsutakse sind mõnele peenele üritusele. Sind ümbritseb luksus ja sära.
KAKSIKUD
Tunned suuremat tungi reisida või seigelda. Januned uute ja intensiivsete kogemuste järele, samas võid liigagi tuisupäiseks muutuda.
VÄHK
Oled täna kergemeelsem ja lobisemishimulisem kui tavaliselt. Püüa siiski olla tähelepanelik, eriti juhul, kui sulle mõni saladus usaldatakse.
LÕVI
Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised, ent pealiskaudsed tunded. Ära esimest muljet liiga tõsiselt võta, vaata, mis edasi saab.
NEITSI
Nüüd võid sattuda olukorda, kus mõni sinu hoolega hoitud saladus avalikkuse ette tuleb. Täna valitseb tavalisest suurem tõenäosus petta saada.
KAALUD
Oma muretus avameelsuses võid välja rääkida ideid, mida keegi teine hakkab hiljem enda omaks nimetama. Hea aeg keelte õppimiseks ja muuks eneseharimiseks.
SKORPION
Ootad rohkem teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see sinu sisemisest ebakindlusest ja soovist pälvida armastust.
AMBUR
Oskad nüüd tavalisest paremini oma aega planeerida ja teha korrektuure varasemates plaanides. Sinu emotsioonid jäävad täna tahaplaanile.
KALJUKITS
Pürgid vabaduse ja originaalsuse poole. Sind saadab kaaslaste toetav suhtumine, mis aitab sul kavatsusi täide viia. Asu vaid tegutsema.
VEEVALAJA
Hea päev tegeleda lõpuni lahendamata jäänud probleemide lahtiharutamisega. Sinu teod paistavad täna palju rohkem silma kui tavaliselt.
KALAD
Võimalik, et saad täna uusi pakkumisi või lisateenimise võimalusi. Oled nüüd ise tunduvalt avatum ja aktiivsem kui tavaliselt. Palju suhtlemist.

 

Print Friendly, PDF & Email