Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna soovi teha oma elus uuendusi. Hea päev garderoobi ja soengu muutmiseks. Samas ära oma vanu sõpru unusta, säilita häid suhteid.
SÕNN
Võimalik, et sulle tehakse täna mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii töö juures kui ka eraelus. Sinusse võib armuda mitu inimest korraga.
KAKSIKUD
Võimalik, et tunned täna allasurutud viha inimeste suhtes, kes mingil moel sinu üle võimu omavad. Suureneb soov mitte kellestki sõltuda.
VÄHK
Võid täna kuulujuttude ohvriks langeda. Püüa hoida end toimuvaga kursis. Hea päev omaette tegutsemiseks, kus ei pea teistega arvestama.
LÕVI
Püüad täna iga hinna eest mõjuda autoriteetse ja tõsiseltvõetavana, kuid ära üle pinguta. Pole mõtet näidelda, ole see, kes sa oled!
NEITSI
Tänased planeediseisud toovad rahuliku meeleolu ning see annab sulle jõudu tegutsemiseks ja õnnelik olemiseks. Püüa kasutada oma loomingulisust.
KAALUD
Võid mõjuda täna saladuslikult hurmavana, suur tõmme vastassoo poole. Püüa vältida juhuslikke suhteid, oht saada mõni raskesti ravile alluv haigus.
SKORPION
Täna suureneb su vastutustunne. Püüad korda luua ka seal, kus asi otseselt sinusse ei puutu. Oma tööd jõuad valmis õigeaegselt.
AMBUR
Võimalik, et tunned end täna veidi häirituna mõne tuttava või naabri hoolimatust ja ülbevõitu käitumisest. Tunned soovi neile koht kätte näidata.
KALJUKITS
Oht ajada segi armastust ja sõprust. Oled emotsionaalses ja kirglikus meeleolus, kuid sinu kirglikud mõtted võivad sama kiiresti kaduda, kui tekkisid.
VEEVALAJA
Tänane päev võib tuua pingeid armuasjades. Võimalik, et puutud kokku isikuga, kes püüab sulle oma tundeid vägisi peale suruda.
KALAD
Kui oled otsinud sügavamat suhet, siis täna leiad väga tõenäoliselt kellegagi ühise keele. Sellised vaimset laadi suhted kestavad võib-olla terve elu.

 

Print Friendly, PDF & Email