Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud soodustavad mõtlemist ja leidlikkust keeruliste olukordade lahendamisel. Võimalik, et sinult oodatakse nõuandeid.
SÕNN
Kipud täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjud ambitsioonika ja veidi ülbena isegi siis, kui sa sisemiselt seda pole.
KAKSIKUD
Võimalik, et saad täna häid pakkumisi täiendavateks sissetulekuteks. Hea päev avalikeks esinemisteks, paranevad perekondlikud suhted.
VÄHK
Püüa täna olla tähelepanelikum kui tavaliselt, kuna sul on kalduvus hilineda ja unustada. Võid ka asju kaotada. Läbisaamine inimestega on hea.
LÕVI
Sinu suhtumine on täna konservatiivne ja tõrjuv. Püüad jätta endast range inimese muljet, kuid tegelikult vaevled sisemiste hirmude käes.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku inimesega, kes püüab jätta sulle muljet, nagu oleks ta sinu sõber, kuid tegelikult hakkab sinuga manipuleerima.
KAALUD
Sul on täna raske jääda loomulikuks. Kipud teatrit tegema ka seal, kus võiksid vabalt olla sina ise. Tõmbad endale tavalisest suuremat tähelepanu.
SKORPION
Sind hakkavad täna ärritama inimeste juures asjad, mis sunnivad sind kuidagi loobuma oma isikupärast. Tunned tavalisest suuremat vabadusejanu.
AMBUR
Aktiviseeruvad müstika ja üsna veidra informatsiooniga seotud teemad. Võimalik, et kohtud täna inimesega, kes toob sinu ellu ekstreemsust.
KALJUKITS
Püüa täna silmad lahti hoida, ära usalda kergekäeliselt võõraid inimesi. Oht langeda petiste või taskuvaraste ohvriks!
VEEVALAJA
Väldi mõttetuid vaidlusi, isegi juhul, kui sind tugevalt provotseeritakse. See võtab sinult energiat ja vajalikud asjad jäävad tegemata.
KALAD
Täna valdab sind rahulolu oma saavutuste üle. Tunned ennast turvaliselt, kuna oled oma võimetes kindel. Samas väldi liiga mugavaks muutumist.

 

Print Friendly, PDF & Email