Horoskoop

JÄÄR
Sul võib tulla täna kokkupuuteid mingi kollektiiviga. Pead tegema selgeks selle grupi kavatsused ja see võib sulle kasu tuua. Kasuta oma arukust!
SÕNN
Kipud täna veidi kramplikult suhtuma kõigesse uude, mida sulle pakutakse. Kerge paanika ja hirm uue ees takistavad su edasiliikumist.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt oled täna sunnitud suhtlema ebastabiilsete ja närviliste inimestega. Tööasjades võivad tekkida pinged, koostöö on raskendatud.
VÄHK
Hea päev teha mõttetööd, hankida ja töödelda uut informatsiooni, intensiivselt suhelda. Kuid püüa vältida mõttetut suhtlust, mis sulle midagi ei anna.
LÕVI
Tuliste ja kirglike mõjudega päev. Igapäevakohustused ei paku enam mingit huvi ja sisemine kirg saab mõistusest võitu. Ettevaatust alkoholiga!
NEITSI
Sinu tänast päeva mõjutab probleem, mida sa pole mingil põhjusel lahendatud saanud. Liigne emotsionaalsus võib tõelist peavalu põhjustada.
KAALUD
Sul on täna palju energiat. Hea päev füüsilist pingutust nõudvateks tegevusteks. Eriti kasuks tuleb, kui saad sporti teha vabas looduses.
SKORPION
Täna hinnatakse kõrgelt sinu intellektuaalseid võimeid ja andekust. Harmoonilised ja meeldivad suhted. Võimalikud uued tutvused.
AMBUR
Oled nüüd vaimselt heas vormis. Tunned huvi uute inimeste ja teadmiste vastu, oled õpihimuline. Ka sinu mälu on nüüd tavalisest parem.
KALJUKITS
Väldi nüüd uisapäisa tegutsemist. Võid langetada ebaadekvaatseid otsuseid. Hea päev lihtsaks äraolemiseks ja sõpradega koos pidutsemiseks.
VEEVALAJA
Tänu oma otsekohesusele suudad täna vabaneda inimestest, kellega sul pole huvitav või arendav suhelda. Väldid täna teadlikult mõttetut loba.
KALAD
Tunned täna end veidi ahistatuna, kuna oled tahtmatult sõltuv oma kaaslastest. Võimalikud möödarääkimised ja üksteisele vastu töötamine.

 

Print Friendly, PDF & Email