Horoskoop

JÄÄR
Oled täna sõltumata oma soovist teistele eeskujuks. Mõjud harmoonilise ja rahulikuna. Neid omadusi hinnatakse kõrgelt ja sinuga tahetakse suhelda.
SÕNN
Oled täna veidi närviline, püüad teha kõike täiuslikult ning lihvid hoolikalt iga detaili. Püüa näha rohkem tervikut ja tegele vaid esmatähtsaga.
KAKSIKUD
Võid täna kergesti lasta olukorral kontrolli alt väljuda. Oma kõrgendatud emotsionaalsuse tõttu kipud eba-
adekvaatseid otsuseid langetama.
VÄHK
Tõenäoliselt tunned täna inspiratsioonilainet. Hea päev uute tutvuste sõlmimiseks, kuna oled seltsivam ja avatum kui tavaliselt.
LÕVI
Planeediseisud stimuleerivad uusi ideid ja suhteid. Oled avatud ja uudishimulik. Võimalikud ootamatud reisid või väljasõidud koos sõpradega.
NEITSI
Täna on muretute ja rõõmsameelsete meeleoludega päev. Isegi tüütud või ebameeldivad tegevused ei häiri sind nii palju kui tavaliselt.
KAALUD
Täna tunned endas tavalisest suuremat energiat. Hea päev tegelemaks spordiga. Suhetes teistega kipud olema pealetükkiv ja kamandav.
SKORPION
Sul on vajadus saada heakskiitu oma tegevusele. Tunnetad, et sinult oodatakse rohkem, kui suuteline oled. Tegelikult oled ise enda vastu liiga range.
AMBUR
Tänased planeediseisud mängivad sinu jaoks positiivset rolli ning sul on nüüd tavalisest palju lihtsam oma hirme ja ebakindlust ületada.
KALJUKITS
Täna valitsevad konservatiivsed meeleolud. Sul on raskusi kiire elutempoga sammu pidada. Hea päev rahulikuks tegutsemiseks, kus pole vaja teistega arvestada.
VEEVALAJA
Kui toetud täna oma sisetundele, teed tõenäoliselt ka kõige õigemad otsused antud olukorras. Inimestega suhtlemine läheb ladusamalt kui tavaliselt.
KALAD
Sinu enesehinnang on täna üsna kõrge, võimalik, et tunned vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna.

 

Print Friendly, PDF & Email