Horoskoop

JÄÄR
Tänased energiad muudavad sind liigagi optimistlikuks. Peaksid olema pisut ettevaatlikum, sest liiga uljad ettevõtmised ei pruugi alati hästi lõppeda.
SÕNN
Võimalik, et täna ei lähe kõik nii, nagu plaanisid. Sõbrad võivad alt vedada ja rahaline seis halveneda. Väldi rahvarohkeid kohti, viibi looduses.
KAKSIKUD
Sinu kujutlusvõime on eriti aktiivne. Su mõtted rändavad fantaasiamaailmades ning see tuleb kasuks, kui otsustad midagi loomingulist teha.
VÄHK
Oled täna reibas ja enesekindel. Räägid meelsasti teistele oma plaanidest ja ideedest, kuid vaata ette, et keegi sinu usaldust ei kuritarvitaks.
LÕVI
Vaata täna hoolikalt üle kõikvõimalikud ametlikud lepingud, mida viimasel ajal sõlminud oled. Võimalik, et leiad mooduse tehtud vigu parandada.
NEITSI
Oled täna valmis loominguliselt eksperimenteerima ja oma elus väiksemaid muudatusi tegema. Hea päev reisimiseks ja võõrkeelte õppimiseks.
KAALUD
Oled täna umbusklik ja see võib tekitada sinu ja su sõprade vahel mõningasi probleeme. Püüa adekvaatsemalt hinnata, keda saad usaldada.
SKORPION
Rikkalik kujutlusvõime. Suudad mõista asju, mis teistele täiesti arusaamatud ja mõistetamatud. Hea päev intensiivseks loominguliseks tegevuseks.
AMBUR
Täna võib sul esineda keskendumisraskusi, mis tekitavad probleeme suhtlemisel. Oled emotsionaalne ja kipud ennast tühjast asjast häirida laskma.
KALJUKITS
Suureneb vajadus vabaduse järele. Kui keegi püüab sind kamandada, võid sellest lausa raevu sattuda. Oskad ennast täna maksma panna.
VEEVALAJA
Oled täna kergesti mõjutatav oma kaaslaste arvamustest. Sul võib esineda raskusi konkreetsete otsuste langetamisel, parem lükka otsustamine hoopis edasi!
KALAD
Aktiviseeruvad suhted, mis seotud romantika ja samas salapäraga. Sinu intuitsioon on tugevam kui tavaliselt. Suureneb huvi müstika vastu.

 

Print Friendly, PDF & Email