Horoskoop

JÄÄR
Sinu väljenduslaad on täna üsna teravkeelne ja sarkastiline. Kuid peaksid siiski olema delikaatsem oma sõprade suhtes, väldi nende tunnete riivamist.
SÕNN
Tänane päev võib tuua sulle erakordselt palju asjaajamisi ja tihedat suhtlust erinevate inimestega. Vahest pead mõnest varasemast plaanist koguni loobuma.
KAKSIKUD
Võimalik, et keegi püüab sind täna oma ladusa jutu ja meelitustega ära osta. Võta kindlasti natuke rohkem aega järelemõtlemiseks.
VÄHK
Tänased planeediseisud võivad sind muuta ülitundlikuks kõikvõimaliku kriitika suhtes. Püüa asja rohkem mõistusega võtta ja rahu säilitada.
LÕVI
Oled täna napisõnalisem ja endassetõmbunum kui tavaliselt. Püüad kõikjalt leida filosoofilisi tagamõtteid. Kuid väldi liiga kõrgelennuliseks muutumist.
NEITSI
Võimalik, et saad täna avaliku kiituse osaliseks ning sinu usinust ja töökust tõstetakse esile. Tõenäoliselt tunned ennast selles olukorras nagu kala vees!
KAALUD
Tänane päev soosib kõikvõimalikke meelelahutuslikke üritusi. Tunned rõõmu inimestega suhtlemisest ja kogemuste vahetamisest.
SKORPION
Igati sobiv päev pikaleveninud tööde lõpetamiseks ja viimistlemiseks. Võimalik, et leiad üles mõne kadunud asja või kohtud vana tuttavaga.
AMBUR
Oled optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb sul täna hea päev. Tänu positiivsusele ja dünaamilisusele on hea aeg silmaringi laiendada.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud muudavad sind vastuvõtlikumaks kõikvõimalikele psühholoogilistele ja esoteerilistele teooriatele. Võid avastada endas võimeid.
VEEVALAJA
Oled täna heameelega valmis rääkima endast, samas jätavad teiste probleemid sind ükskõikseks. Ole kaaslaste suhtes tähelepanelikum.
KALAD
Võimalik, et puutud täna kokku probleemidega, mis tulenevad minevikus lahendamata jäänud asjadest. Nüüd on võimalus olukorda parandada.

 

Print Friendly, PDF & Email