Horoskoop

JÄÄR
Täna hõljud enamasti oma unelmate maailmas. Saad jõudu oma loomingust ja lähedastest suhetest sõpradega. Hea päev reisiks või matkaks.
SÕNN
Tänased meeleolud kipuvad olema kõike muud kui töised. Võimalik, et unustad mõne lubaduse, mille hiljuti andnud oled. Väldi liigset pealiskaudsust.
KAKSIKUD
Tänane päev võib kujuneda rahutuks ja kiireks. Tunnetad, et aeg lendab kiiresti ja sul võib tekkida raskusi oma asjadega ühele poole saamisel.
VÄHK
Kipud eneselegi ootamatult täna üsnagi läbimõtlematult käituma. Saad aga peagi oma veast aru ja jõuad selle tõenäoliselt heastada.
LÕVI
Edasijõudmine sõltub sellest, kuivõrd suudad sa oma visioone materialiseerida. Püüa oma kogemusi ja teadmisi jagada ka teistele. Ole sina ise!
NEITSI
Sind ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega läviksid vähestega, kuid selle eest avaksid end neile täielikult.
KAALUD
Täna aktiviseeruvad konservatiivsed meeleolud. Sa pole eriti seltskondlik, kuid võid siiski sattuda olukorda, kus lihtsalt pead inimestega suhtlema.
SKORPION
Planeediseisud annavad sulle täna suurema võime ebasiiraid inimesi ja võltsi käitumist läbi näha. Purustad oma teravkeelsusega illusioone.
AMBUR
Püüa vältida liigset kiindumist sind ümbritsevasse ellu, ühel hetkel tuleb sul nagunii kõigest loobuda. Hea päev mediteerimiseks ja palvetamiseks.
KALJUKITS
Keeruliste mõjudega päev. See võib palju anda sinu vaimule, kuid samas võib probleeme tekkida argielu tasandil. Püüa siiski rahu säilitada.
VEEVALAJA
Pöörad tä­na suuremat tähelepanu oma välimusele kui tavaliselt. Vajad harmooniat ja ilusaid asju ning püüad ka luua enda ümber hubase keskkonna.
KALAD
Võid avastada täna endas soove, mille olemasolust sul siiani vaid ähmane ettekujutus oli. Aktiviseeruvad müstilist laadi tunded ja huvid.

 

Print Friendly, PDF & Email