Three AM Fuxki uus lugu heidab kinda netikiusajatele (5)

19-aastane saare hiphop-artist Three AM Fuxk (fotol) avaldas koostöös Marco Tasasega loo Pu$$y, mille teemaks kiusamine ja anonüümsed kommentaatorid.

“Lugu on veidi sünge kõlaga, aga see räägib heiteritest ja kiusajatest ja anonüümsetest kommentaatoritest, kes üldiselt midagi suurt ise ei tee oma eluga. Marco on selleks suurepärane näide, kes vaatamata kõigele sellele ikka oma asja edasi ajab,” rääkis Three AM Fuxk Saarte Häälele.

Tallinnast pärit artist, kelle kodanikunimi on Christopher King, lõpetas põhikooli Leisis ja käis seejärel Saaremaa ühisgümnaasiumis. Tema esimene sõpradega kokku pandud bänd tegi metal-muusikat, kuid nüüdseks on noormees leidnud hiphopi. “Teen enamasti hiphoppi, aga mul pole ühtegi lugu, mis oleks lihtsalt ühest žanrist. Meeldib stiile miksida,” selgitas ta.

Ühes Saaremaa sõprade EЯRA (Erik Juhan Kruusik) ja Ktown Chanoga (Janno Hindrekson) moodustab töö tõttu pealinna ja saare vahet pendeldav Three AM Fuxk loomingulise kollektiivi Company of Dead. Saaremaal on noored artistid esinenud eelmise aasta SYG Alternatiivil. “Eks näis, võib-olla kordame seda ka sel aastal. Uut mussi on tulemas palju ja sellist kraami pole Eesti varem kuulnud,” lausus Three AM Fuxk.

Tänavu juulis avaldas artist oma esimese kogumiku “Album” ja septembris juba järgmise nimega “Clown”.

Print Friendly, PDF & Email