Horoskoop

JÄÄR
Tänased energiad võivad sulle mõjuda veidi väsitavalt ja kurnavalt. Võivad tekkida terviseprobleemid, mis seotud vererõhu ja peavaludega.
SÕNN
Oled täna praktiline ja eelistad tegutseda kodus. Võimalik, et hakkad märkama tegemata töid, mis ripakile jäänud. Hea aeg remondi alustamiseks.
KAKSIKUD
Tänased seisud panevad sind selgeks õppima asju, mida oled seni edasi lükanud. Võimalik, et satud kokku inimesega, kellega on midagi lahendamata jäänud.
VÄHK
Püüa nüüd kodus püsida ja saada lähedastelt toetust. Suhtlemine kaaslastega on problemaatiline. Ära jaga lubadusi, neid on raske täide viia.
LÕVI
Täna võivad suhete tasandil tekkida arusaamatused, mis asjade mitte selgeks rääkimise puhul kipuvad hiljem pingeid tekitama. Püüa olla avatum.
NEITSI
Kui tahad endale midagi kallist osta, siis mõtle enne järele, kas sa seda tõepoolest ka vajad. Väldi läbimõtlematuid muudatusi. Ettevaatust liikluses!
KAALUD
Tänased planeediseisud sunnivad sind elus korrektuure tegema ja vaatama tagasi minevikku. Hea päev, et avastada endas uusi võimeid.
SKORPION
Võid täna sattuda selliste inimeste seltskonda, kelle huvid erinevad sinu omadest kardinaalselt. Püüa siiski olla avatud, võid saada uusi ja huvitavaid ideid.
AMBUR
Täna tuleks olla üksteise vastu hellem ja heldem. Tekkinud konflikt nõuab sinult liialt palju energiat. Väldi stressisituatsioone ja tormilisi kirgi.
KALJUKITS
Rahulik ja töine päev. Hea aeg alustamaks uusi ettevõtmisi. Oled täna kindlameelne ja enesekindel. Jäta see tunne endale meelde.
VEEVALAJA
Hea päev enese käsilevõtmiseks. Suudad tavalisest kergemini keskenduda mingile konkreetsele tegevusele ja oled põhjalik.
KALAD
Ülemeelikute meeleoludega päev. Võimalik, et avastad enda jaoks täna midagi täiesti uut ja ootamatut. Püüa säilitada arukust, oht liialt hoogu minna!

 

Print Friendly, PDF & Email