Horoskoop

JÄÄR
Suudad olla rahulik ja hinnata olukorda õigesti. Hea päev võtta kohustusi, mis peaksid sind tulevikus mõjutama. Soodne aeg finantstehinguteks.
SÕNN
Oled täna aktiivses ja ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satud olukorda, kus pead olema juht ja otsustaja. Partnerluses kipud domineerima.
KAKSIKUD
Täna on soodsate mõjudega päev. Tõenäoliselt saad kõikide plaanitud tegemistega edukalt hakkama. Võib tekkida lühiajaline romantiline suhe.
VÄHK
Täna on hea päev tegeleda füüsilist jõudu vajavate asjadega – remondi- või koristustööde tegemine. Viska minema asjad, mida sa enam ei vaja.
LÕVI
Tähtsale kohale kerkivad psühholoogilised teemad. Võimalik, et puutud kokku oma varjatud sisemaailmaga ja avastad endas midagi uut.
NEITSI
Oled täna tavalisest rohkem mõjutatud oma lähedaste arvamusest. Sinu jaoks hakkab nüüd rolli mängima see, kuidas sinusse suhtutakse.
KAALUD
Oled täna tavalisest hoolikam ja tähelepanelikum. Suudad teha tööd eriliste puhkepausideta ning tõenäoliselt saavutad häid tulemusi.
SKORPION
Tänane päev ei sobi mitme erineva asjaga korraga tegelemiseks, kuna satud tavalisest kergemini segadusse. Koosta endale konkreetne tegevusplaan.
AMBUR
Oled plahvatusohtlikus meeleolus, võid liigse emotsionaalsusega oma kaaslased lausa ära ehmatada, nii et ole valmis ka ise teiste emotsioone taluma.
KALJUKITS
Liigud tõenäoliselt palju ringi ja kohtud erinevate inimestega. Suhtlemine võib sind õhtuks päris ära väsitada ning naudid siis omaette olekut.
VEEVALAJA
Tunned täna tavalisest suuremat kiindumust oma kodu, perekonna ja sõprade vastu. Vajad turvatunnet ja ootad et sinuga tegeletaks.
KALAD
Tänane päev on soodne intellektuaalseks tegevuseks. Sul on tavalisest suurem intuitiivsus ja võimalik, et tunnetad oma lähedastega telepaatilist sidet.

 

Print Friendly, PDF & Email