Margus Murakas kutsub enne rallit lapsi toetama

Järgmisel nädalal Saaremaa rallile tulev võidukihutamise kahekordne võitja Margus Murakas korraldab taas heategevuskampaania SA Eesti Lastefond toetuseks, mis eelmisel aastal kujunes üle ootuste edukaks.

Eelmisel aastal korraldatud kampaania käigus said inimesed annetada vabalt valitud summa Lastefondile ning Margus Murakas pani kõigi annetajate nimed Saaremaa ralli ajaks oma Audi katusele n-ö autahvlile.

Kampaania käigus koguti üle 3000 euro ja pärast kampaaniat laekus Lastefondile veel 1000 euro jagu annetusi. Annetatud summa läks ülikooli minevate vanemateta kasvanud noorte stipendiumideks.

“Kampaaniat motiveeris kordama see, et eelmisel aastal oli see edukas,” rääkis Margus Murakas. “Kuhu see raha läheb, otsustab Lastefond, aga ma arvan, et sihtgrupp on sama. Eesmärk ei ole eelmise aasta summat ületada, aga kõik sõltub annetajatest, sest igaüks toimetab oma võimaluste ja tõekspidamiste järgi.”

Kampaania on sama lihtne kui mullu. Annetusi saab teha esmaspäeva, 8. oktoobri õhtuni. Laekunud ükskõik kui suur või väike summa SA Eesti Lastefond toetuseks garanteerib toetaja nime auto katusel, kuid sel aastal mitte ainult Margus Murakase ja Rainis Nageli Audi S1 Protol, vaid suisa kahel autol, sest ka Roland Murakase Ford Fiesta Proto katus muutub Saaremaa ralli ajaks liikuvaks autahvliks.

Annetuse saab teha SA Eesti Lastefond kontole nr EE971010052039573009, selgitusse märkida “annetus”.
Alver Kivi

Print Friendly, PDF & Email