Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev võib kujuneda tõeliselt keeruliseks ja segaduste rohkeks. Seda eelkõige juhul, kui väljendad ennast ebaselgelt ja kõneled vihjamisi.
SÕNN
Sind tõmbab täna kõikvõimalike seikluste poole. Sul on nüüd raske keskenduda mingile konkreetsele kohustusele, meelsamini lihtsalt puhkaksid.
KAKSIKUD
Püüad näida väga peene ja väljapeetuna. Väldi siiski sellise käitumisega liialdamist. Saavutad edu, kui oled spontaansem ja loomulikum.
VÄHK
Elektriliste mõjudega päev. Võimalik, et oled veidi närviline ja kiirustav, soovid kohe tulemusi näha. Hea aeg tegeleda informatsiooni töötlemisega.
LÕVI
Võimalik, et täna laheneb mõni kaua vindunud probleem. Oled entusiastlik ning valmis vastu minema uuele ja põnevale. Samas püüa säilitada ettevaatlikkus.
NEITSI
Täna tutvud tõenäoliselt mõne uue inimesega. See ei tähenda veel, et need suhted pikemalt kestma jääksid, kuna kipud olema pealiskaudne.
KAALUD
Tunned täna soovi heita oma elust välja kõik, mis on vana ja kulunud. Nüüd ongi hea aeg muudatuste tegemiseks. Uueneda võivad ka suhted.
SKORPION
Sinu enesekriitika kipub nüüd muutuma pigem takistavaks, kui abistavaks omaduseks. Usalda ennast rohkem ja luba endale mõni väike kingitus.
AMBUR
Täna on hea päev tegeleda loominguliste asjadega. Oled tavalisest tundlikum ja emotsionaalsem. Hoidu kergemeelsetest suhetest ja alkoholist!
KALJUKITS
Tänu sinu kõrgendatud tähelepanelikkusele võivad täna nii mõnedki siiani varju jäänud asjad päevavalgele tulla. Suudad eristada olulisi detaile.
VEEVALAJA
Täna peaksid vältima riskantseid ettevõtmisi. Rahaasjades peaksid samuti üliettevaatlik olema. Tegele meeldivate ja lõbusate asjadega.
KALAD
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Kui võimalik, lükka tähtsad toimingud edasi.

 

Print Friendly, PDF & Email