Horoskoop

JÄÄR
Oskad luua hubase ja sooja õhkkonna. Mõjud rahustavalt ja tõmbad ligi inimesi, kel armastusepuudus. Hea päev lastega tegelemiseks.
SÕNN
Tunned täna põhjendamatut hirmu selle ees, et sinu vastu ollakse ebaõiglane. Püüa oma sisemise jõu abil neist kompleksidest vabaneda.
KAKSIKUD
Täna jookseb informatsioon sulle kätte paremini kui tavaliselt. Oled spontaanne ja suudad teha kiireid korrektuure seal, kus on puudujäägid.
VÄHK
Töö edeneb ja pakub lõbu, annab sulle eesmärgitunde. Võimalik töötingimuste paranemine või parem palk. Head võimalused eneseteostuseks.
LÕVI
Täna sujuvad kõige paremini need ettevõtmised, mis nõuavad sinult oskust olla iseseisev ja otsustusvõimeline. Suhetes teistega kipud domineerima.
NEITSI
Oled täna veidi endassetõmbunud ja pelglik. Kipud suhtuma teiste lähenemiskatsetesse umbusklikult. Veeda aega heade tuttavatega.
KAALUD
Võimalik, et satud täna kellegi teravmeelitsemiste märklauaks. Ära lase end tasakaalust välja lüüa, vasta samaga ja tee seda võimalikult arrogantselt.
SKORPION
Oled hella loomuga ja sul on kerge oma armastust välja näidata. Püüa vältida liigset sentimentaalsust. Soodne aeg heategevuseks.
AMBUR
Soovid ennast tõestada ning ootad ka teistelt, et nad hindaksid su pingutusi. Püüa asju siiski rahulikult võtta ja hoiduda kiituste väljanurumisest.
KALJUKITS
Oled täna revolutsioonilises meeleolus ja hakkad alateadlikult lammutama neid struktuure, mis on juba ammu oma aja ära elanud.
VEEVALAJA
Täna on hea päev muudatuste tegemiseks. Võimalik, et leiad endale uue hobi, millest võib saada sinu põhitegevus. Oled avatud ja teadmishimuline.
KALAD
Oled täna suhtlemisaldis. Saad jutuotsa peale mõne oma vana tuttavaga, kellega läinud aegu meenutada. Hea päev külaliste võõrustamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email