Horoskoop

JÄÄR
Oled optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb sul täna hea päev. Nüüd on sobiv aeg ka oma silmaringi laiendada ja enda jaoks midagi uut avastada.
SÕNN
Täna on suurepärane päev lõpetada pikaleveninud tegemisi. Jäta liigne viimistlemine! Võimalik, et sinu poole pöördutakse mõne abipalvega.
KAKSIKUD
Oled sädelev inimene ja sulle on oluline, mis mulje sa endast teistele jätad. Tunned ennast suurepäraselt laval esinedes.
VÄHK
Sind võivad täna närvi ajada ka pisiasjad. Märkad eelkõige teiste inimeste vigu, kuid oma möödapanekud jäävad kahe silma vahele.
LÕVI
Täna suudad tõenäoliselt tegeleda mitme asjaga korraga. Sinu töövõime on nüüd tunduvalt suurem. Naudid aktiivset suhtlemist ja uusi ettepanekuid.
NEITSI
Täna on rahulik päev. Mõned plaanitud üritused või kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasuta tänast päeva enesele pühendumiseks.
KAALUD
Oled väga pehmeloomuline ja romantiline isiksus, kes oskab oma partnerile rõõmu valmistada. Samas ootad, et ka sulle tähelepanu pöörataks.
SKORPION
Võimalik, et satud mõnele sinu jaoks igavale ja ametlikule koosolemisele. Ära piina ennast, teeskle peavalu ja lase esimesel võimalusel jalga.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna väsimust ja tüdimust ning soovi oma elu muuta. Püüad leida võimalusi, kuidas oma kaaslastele neid soove väljendada.
KALJUKITS
Kui saad täna mingisugust üsna ebamäärast infot, siis on kõige targem kõik korralikult üle kontrollida. Alles seejärel langeta oma otsus.
VEEVALAJA
Taas tuleb sul kokku puutuda mõne probleemiga, mis sa juba ammu enda jaoks kalevi alla oled torganud. Sa ei pääse vabaks enne, kui oled selle lahendanud.
KALAD
Sind valdab täna minnalaskmise meeleolu. Sa ei viitsi takistuste korral ennast pingutada, pigem loobud. Seega on nüüd hea päev puhkamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email