Horoskoop

JÄÄR
Täna võib sul tekkida probleem asjade õigesti mõistmisega. Oma komplekside tõttu võid inimeste jutust välja lugeda midagi muud, kui nad mõtlesid.
SÕNN
Püüa täna kes­kenduda rohkem oma sise­misele enesekindlusele. Arvesta omaenese tunnete ja vajadustega. Alati ei pea kõigile meeldima!
KAKSIKUD
Täna sa pa­rema meelega unustaksid oma ko­hustused. Võid minna äärmustesse ja käituda äärmiselt mässumeelselt. Ettevaatust tehnikaga!
VÄHK
Väldi kõikvõimalikke kahtlasi suhteid ja kahtlaseid ettevõtmisi. Praegu on ebasoodne aeg finantstehinguteks, oht petturite ohvriks langeda.
LÕVI
Saad täna tõenäoliselt mõne huvitava väljakutse. Püüa nüüd võimalikult palju tegutseda ja aktiivne olla. Ära lase sel päeval niisama mööda minna!
NEITSI
 Täna peaksid end kokku võtma ja tundma rõõmu ka pisiasjadest. Lõpeta tusatsemine ja keskendu pigem headele asjadele, programmeeri end ümber.
KAALUD
Täna suudad sa mõelda realistlikult ning oskad leida loogilisi seletusi ka väga keerulistele asjadele. Hea päev teaduslikuks tööks.
SKORPION
Harmooniliste mõjudega päev. Oled tavalisest rahulikum ja käitud üpris väljapeetult. Tõenäoliselt võlud ära nii mõnegi vastaspoole esindaja.
AMBUR
Täna uuenevad võimalused koostöö tegemiseks ja eneseteostuseks. Hea päev uute projektidega alustamiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.
KALJUKITS
Sulle meeldib võitlusõhkkond, peamiselt võitled aga iseendaga. Oled positiivselt häälestatud ning kindel, et saad jagu kõikidest raskustest.
VEEVALAJA
Sul on täna raskusi iseseisva töö ja otsuste langetamisega. Püüad pidevalt saada teistelt kinnitust oma tegude õigsusele. Pöörad suuremat tähelepanu oma välimusele.
KALAD
Täna hakkavad silma paistma eelkõige sinu head omadused. Kui sul avaneb võimalus ennast mingil moel esile tõsta, jätad sümpaatse mulje.

 

Print Friendly, PDF & Email