Saarlased on kinos söönud basseinitäie popkorni (26)

SÜNNIPÄEVAKS VALMISTUMAS: Õhupalle pumpasid tänaseks pidupäevaks täis Kätlin Vinter ja Arti Allmägi.
MAANUS MASING

Saaremaal täna aastaseks saaval Apollo kinol on ette näidata mitmeid silmapaistvaid tulemusi. Seda nii kliendiarvude kui ka filmivaatamise kõrvale krõbistatud popkorni osas.

Esimene aasta tõestas Apollo kino tegevjuhi Kadri Ärmi sõnul, et kino oli Saaremaale väga oodatud. “Võib öelda, et oleme saavutanud täpselt selle ja veidi rohkemgi, kui oskasime oodata,” tähendas Ärm.

“Lisaks teeb ainult rõõmu, et Saaremaa klient on positiivne ega pelga öelda paari head sõna ka kinotöötajatele, kui film või teenindus väga meeldis. See loob alati positiivse meeleolu ja annab indu juurde veelgi paremat teenindust pakkuda.”

Kui see aasta arvudes kokku võtta, on Saaremaa Apollo Ärmi sõnul lähenemas oma esimesele 100 000. kliendile. “Kõige muljetavaldavam number on aga vahest see, et saarlased on aasta jooksul ära söönud ca 198 000 liitrit popkorni,” märkis ta. Võrrelda võib seda näiteks ühe korraliku basseinitäiega.

Aasta vaieldamatu hittfilm Eestis oli “Klassikokkutulek 2”, mis troonis ka Saaremaal filmiedetabeli tipus. Populaarset filmi käis Saaremaal vaatamas üle 5500 külastaja. Sellele järgnesid vaatajate arvu poolest eelmise kuu kogupere animafilm “Imelised 2”, eestlaste südamed võitnud “Seltsimees laps”, meeleolukas “Svingerid” ja muusikafilm “Mamma Mia 2”.

Laias laastus võib öelda, et filmieelistused on üsna sarnased nii mandril kui ka Saaremaal. “Küll aga oleme täheldanud, et saare veri ei värise ja palju käiakse vaatamas just õudusfilme,” tunnistas kino tegevjuht. Enim veedavad saarlased aega kinos ikka nädalalõppudel.

Kui paljud kinosõpradest on nn püsikliendid ehk Apollo klubi liikmed, Kadri Ärm öelda osanud. Seda põhjusel, et Apollol on üks suur kliendibaas üle Eesti. “Paljud saare klientidest on külastanud meie kinosid kindlasti ka mandril ja vastupidi,” tõdes ta. “Võime aga öelda, et valdav osa piletitest on ostetud Apollo klubi soodustusi kasutades.”

Ärm avaldas lootust, et ka need üksikud kliendid, kes pole klubiga liituda veel jõudnud, leiavad tee nendeni. “Liitumine on tasuta ja soodustused kehtivad lisaks kinole ka meiega samas majas asuvas Apollo raamatupoes,” märkis kino tegevjuht. Lisaks on klubi liikmetele mõeldud soodustused ka nende teistes ettevõtetes üle Eesti.

Oma teisele tegevusaastale minnakse Saaremaal vastu parema teadmisega, mis saarlastele meeldib. “Loodame oma kliente üllatada tehniliste uuendustega ja veelgi mugavama iseteenindusega,” sõnas Ärm. “Hiljuti lisasime iseteenindusprogrammi ka venekeelse valiku ja staaritooli kliendid saavad oma tellimuste eest iseteeninduskioskis tasuda järjekorras seismata.”

Oma esimest sünnipäeva tähistab Apollo kino igati vääriliselt. Kõikidele klubi liikmetele on tänase päeva puhul piletid 50% odavamad. “Premeerime oma lojaalsemaid kinokülastajaid,” põhjendas kino tegevjuht. Kell 18 õhtul süüakse aga ühes klientidega kinos torti.

Print Friendly, PDF & Email