Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et inimesed, kellega täna kohtud, on kuidagi hajevil. Ole eriti tähelepanelik kõikvõimalike lepingute sõlmimisel või reisipiletite broneerimisel.
SÕNN
Imeline päev armumiseks ja selle väljanäitamiseks. Soodne aeg alustada uut ettevõtmist, sõlmida tähtsaid lepinguid ja sooritada tehinguid.
KAKSIKUD
Hoidu liigsest lobisemisest ja püüa rohkem kuulata, mis teistel öelda on. Tegutse rahulikult ja läbimõeldult, nii saavutad kiiresti edu.
VÄHK
Püüa täna erilise hoolega täita antud lubadusi. Kui teed mõne apsaka, torkab see rohkem silma. Hea aeg alustada koduse suurpuhastusega.
LÕVI
Oled täna sentimentaalne ja tundlik. Kaldud tõesti igast sääsest elevanti tegema. Lisaks võid iga pisemagi asja pärast pillima hakata.
NEITSI
Suured muudatused ja ootamatud sündmused. Kui oled kramplikult kinni oma arusaamades, siis täna oleks õige aeg natuke silmaringi laiendada.
KAALUD
Kui siiani on sul õnnestunud olla olukorra peremees, siis nüüd kipuvad kõik niidiotsad käest libisema. Kui säilitad rahu, tuled olukorrast välja.
SKORPION
Sinu suhtumine on täna tõenäoliselt süüdimatult optimistlik. Väga võimalik, et pääsed üle noatera suurtest probleemidest. Püüa ikka silmad lahti hoida!
AMBUR
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Soodne aeg teha ametialaseid muudatusi. Kuid ära üle pinguta ja võta aega ka puhkuseks.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud soosivad lühireise ja aktiivset suhtlemist. Võid täna teada saada asju, mis aitavad sind eneseteostamisel ja oma töö tegemisel.
VEEVALAJA
Tänane päev toob su ellu tõenäoliselt palju romantikat ja flirti, kuid tõsisemaid suhteid ei maksa loota. Kipud tüdinema, otsid vaheldust.
KALAD
Hea päev kodus toimetamiseks. Püüa luua endale mõnus õhkkond, nii saad paremini välja puhata. Kodu peab olema turvaline ja hubane paik.

 

Print Friendly, PDF & Email