Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna soovi teisi inimesi õpetada, kuid pea meeles, et ei tasu rääkida asjadest, milles sa ise tegelikult päris võhik oled.
SÕNN
Sind köidavad täna olukorrad, kus tajuda võistlusmomenti. Sul on täna palju energiat, millega oma vastaseid alistada. Samas püüa jääda õiglaseks.
KAKSIKUD
Kaldud oma kaaslaste üle domineerima ja neid kamandama. Teisalt huvitavad sind täna sügavad filosoofilised teemad ja vestlused.
VÄHK
Sul on täna raskusi terviku nägemisega. Võimalik närvilisus ja ebastabiilsed meeleolud. Stressi vältimiseks peaksid endale korralikult puhkust võtma.
LÕVI
Täna aktiviseeruvad sinu alateadvus ja fantaasia. Oled väga tundlik ja loominguline. Kasuta seda huvitavat energiat maksimaalselt ära.
NEITSI
Ürita säilitada oma kaaslastega harmoonilisi suhteid ja ära hakka tühjast tüli tõstma. Püüa olla võimalikult rahulik, siiras ja avatud.
KAALUD
Mõjud täna inimestele salapärase mõistatusena. See tuleb kasuks armuasjades, kuid mitte ametlikes suhetes. Sobimatu päev oma ideede väljapakkumiseks.
SKORPION
Suureneb vajadus usalduse ja läheduse järele. Sinu meeleolu on veidi nukker ja kipud meelde tuletama vanu aegu. Ela ennast julgesti välja!e.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad sulle tahtejõudu ja enesekindlust, mis tuleb suhtlemisel kasuks. Suudad oma soove ja ideid selgesti väljendada.
KALJUKITS
Oled täna sihikindel ja julge. Oma kangekaelsusega saavutad ka seatud eesmärgid. Kuid pane tähele, et liiga jõulise käitumisega võid oma partneri lämmatada.
VEEVALAJA
Täna on igati soodne ja rahulik päev suhete parandamiseks. Oskad oma tundeid väljendada nii, et need teistele kindlasti südamesse lähevad.
KALAD
Kui oled siiani midagi kahe silma vahele jätnud, siis nüüd tuleb sul nende probleemidega taas kokku puutuda. Väldi kohustustest möödahiilimist.

 

Print Friendly, PDF & Email