Horoskoop

JÄÄR
Väldi ülemäärast rangust ja nõudlikkust nii enda kui ka oma kaaslaste suhtes. Võta aeg maha ja püüa leida endas loomingulisi külgi.
SÕNN
Oled meelestatud lapsemeelselt ja tõmbad ka ligi sarnaseid inimesi. Hea päev veeta aega lõbusas seltskonnas. Väldi siiski liigset ülemeelikust.
KAKSIKUD
Oled täna vasaku jalaga voodist välja astunud. Sulle tundub, et kõik inimesed käivad sulle meelega närvidele. Vahest on viga siiski sinus?
VÄHK
Sinu lootused võivad täna täituda ning anda sulle uue impulsi tegutsemiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Hea päev reisimiseks ja õppimiseks.
LÕVI
Võimalik, et saad täna ootamatult laiema üldsuse tähelepanu osaliseks. Püüa olla enesekindel ja usalda oma oskusi. Hea päev uute teadmiste omandamiseks.
NEITSI
Ole nüüd valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtud uute inimestega ja võõrdud vanadest tuttavatest.
KAALUD
Võid täna tahtmatult sattuda olukorda, kus sulle langeb tavalisest suurem vastutus. Ole ettevaatlik kõikvõimalike manipulaatoritega.
SKORPION
Rahutute meeleoludega päev. Raske saavutada stabiilset meeleolu ja keskenduda ühele konkreetsele tegevusele.
AMBUR
Võid tunda täna soovi oma kohustused sinnapaika jätta ning teha midagi tõeliselt huvitavat ja originaalset. Hea päev puhkamiseks, reisimiseks.
KALJUKITS
Saavutad täna oma kaaslastega usalduslikud ja lähedased suhted. Võimalik, et keegi otsib sinult abi ja kaastunnet. Aidates teisi, aitad ka ennast!
VEEVALAJA
Oled täna optimistlik ja oskad läheneda kõigele, mis sind ümbritseb, loominguliselt. Sinu trump on spontaansus. Hea läbisaamine lastega.
KALAD
Näed täna maailma läbi roosade prillide. Kipud samas oma kaaslasi liigselt usaldama ning võid hiljem pettumuse osaliseks saada. Püüa leida tasakaal.

 

Print Friendly, PDF & Email