Lühidalt SPORDIST

Karola Soe Soomes võidukas
Üheksa Eesti noorgolfarit püüdis sel nädalavahetusel Peuramaal järgmiseks aastaks Finnish Junior Touri pääsmeid ning neljal mängijal see ka õnnestus. Tüdrukute klassis kuulus võit Karola Soele tulemusega +16 (80, 79).

Anre Nõmme MM-il 25.
18.–22. septembril toimusid Michigani järvel USA-s Sheboyganis parapurjetamise maailmameistrivõistlused. Eestit esindas klassis 2.4mR Anre Nõmme. Tema tulemused sõitudes olid 18., 27., 19., 21., 27. ja 30., mis kokkuvõttes andsid 25. koha.

Kristina Kuusk Stockholmis kolmas
Rootsis Stockholmis toimuval MK-satelliitturniiril naiste epees saavutas Kristina Kuusk kolmanda koha. Poolfinaalis kaotas Kuusk Irina Embrichile 13 : 15. Finaalis alistas Irina Embrich torgetega 15 : 10 Julia Beljajeva.

Kabekarikas Jaan Truule
Maakonna kabekarikavõistluste esikolmik oli täpselt sama nagu eelmisel aastal. Võitis Jaan Truu Ivar Truu ja Villu Kallase ees. Karikavõistlused toimuvad alates 1972. aastast igal aastal ning karikavõitjaks on tulnud 11 kabetajat. Rohkem karikavõite on Paul Antsaarel ja Jaan Truul (võrdselt 10), Hain Vaheril (9) ja Rein Kirstul (6).

Meister alustas täiseduga
Sügistalvine malehooaeg algas maakonna meistrivõistluste sarja kiirturniiriga. Üheksa osalenud maletajat mängisid Šveitsi süsteemis kuus vooru.

Heas hoos oli meistritiitlit kaitsma asuv Ilkka Mustonen, kes ei andnud oma vastastele poolt punktigi ja lõpetas võistluse täisedu, 6 punktiga. Tema lähimad konkurendid sellel võistlusel Hendrek Kelder, Rain Kilumets ja Jaak Turja kogusid 4 punkti.

Print Friendly, PDF & Email