Horoskoop

JÄÄR
Tänased energiad sunnivad sind enesega tööd tegema. Juhul kui sa ei viitsi vaeva näha, võivad tekkida raskused suhtlemisel. Oled liiga egoistlik.
SÕNN
Täna peaksid rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida räägid. Spekulatiivsed mõtted, mis kusagile välja ei vii, on kerged tulema. Väldi liialdamisi!
KAKSIKUD
Tunned täna rahuldust sellest, kui saad kedagi õpetada. Nii tunned ennast vajaliku, targa ja võimekana. Kuid õpeta neid, kes seda ise tahavad.
VÄHK
Võid täna sattuda olukorda, kus saad ennast täielikult välja elada. Kasuta see võimalus kindlasti ära, et lõõgastuda ja säästa oma tervist.
LÕVI
Kaldud täna olema kannatamatu ja tülid on peaaegu vältimatud. See võib põhjustada probleeme sinu seedetraktis. Püüa asju võtta huumoriga.
NEITSI
Oled täna ettearvamatu ja optimistlik. Püüad ka tõsiseid asju naljaks keerata, mis võib tekitada teistega suhtlemisel väikseid arusaamatusi.
KAALUD
Nüüd võid ootamatult sattuda salajasse armuafääri, mis toob su ellu küll põnevust, kuid samas seab see sulle teatud piiranguid ja riske.
SKORPION
Täna võib sul rahaasjades vedada, kuid peaksid jälgima, et sa ahneks ei muutuks. Kui saatus on sinu vastu helde, püüa ka ise lahkust ilmutada.
AMBUR
Suudad täna kerge vaevaga inimesi enda heaks tööle panna. Võimalik, et kohtud mõne vana tuttavaga, kes pakub sulle vabatahtlikult oma teeneid.
KALJUKITS
Praegu on sul pingeliste energiate aeg. Kuid ära ehmu, just pingelised olukorrad pakuvad hea võimaluse ennast arendada ja uut õppida.
VEEVALAJA
Oled täna liiga tundlik ja häiritud asjaoludest, mis sind otseselt ei puudutagi. Lase julgesti lahti sellest, mida sa tegelikult ei vaja.
KALAD
Tänane päev toob su teele ettearvamatuid ja originaalsete ideedega inimesi. Tõmbad ligi sündmusi, mis löövad su harjumuspärase igava elu päris segi.

 

Print Friendly, PDF & Email