Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et meenutad täna nostalgiliselt minevikku, lehitsedes mõnd vana pildialbumit. Hea päev koduste asjade kordaseadmiseks ja rahulikuks mõtiskeluks.
SÕNN
Võimalik, et tunned täna puudust seltskonnast ja lõbusast suhtlusest. Sul on täna tavalisest raskem taluda üksindust ja iseendaga olemist.
KAKSIKUD
Oled täna kõigutamatult kahe jalaga maa peal. Sulle ei lähe korda, kui keegi sind üle trumbata püüab. Rahaasjad hakkavad laabuma.
VÄHK
Oled veidi laialivalguvas meeleolus. Sa ei saa ise kah õieti aru, mis toimub. Hea oleks vältida ametlike lepingute sõlmimist ja finantstehinguid.
LÕVI
Inforohke päev. Hea avalike suhete korraldamiseks ja organisatoorseks tööks. Ole valmis vastu võtma tähtsaid otsuseid.
NEITSI
Otsid täna vaheldust oma senisele elule. Võimalik, et kulutad rohkem raha kui tavaliselt. Hea päev väiksemate ümberkorralduste tegemiseks.
KAALUD
Tunned täna intensiivset soovi toimuvat ise juhtida. Naudid tähelepanu ja tunnet, et teised sõltuvad sinust. Ära sellega ainult üle pinguta.
SKORPION
Tänast päeva iseloomustavad ootamatud ja impulsiivsed meeleolud. Võimalik, et asjad ei kulge sugugi varem tehtud plaanide kohaselt. Uued suhted huvitavate inimestega.
AMBUR
Täna tulevad mängu sinu isiklikud huvid ja see võib mõnda inimest kergelt häirida, mida ta ka välja näitab. Ära lase ennast ümber veenda!
KALJUKITS
Praegu vajad eelkõige armastust ja mõistmist. Otsid varjupaika maailma probleemide eest ja tunned igatsust turvalisuse järele. Tegutse täna kodus.
VEEVALAJA
Püüad kaitsta oma ideaale, kuid kaldud neid ületähtsustama ja ka teistele peale suruma. Püüa olla paindlikum ja võta asju mõistusega.
KALAD
Kipud olema inimestega, keda sa eriti ei tunne, veidi kõrk ja pealiskaudne. Ürita siiski aru saada, et ka teistel võib väärtuslikke teadmisi olla.

 

Print Friendly, PDF & Email