Horoskoop

JÄÄR
Tõsiste meeleoludega päev. Sobiv aeg tegeleda vaimsete asjadega. Võimalik, et leiad mõttekaaslasi, kellega kogemusi vahetada ja üksteiselt õppida.
SÕNN
Ole täna tähelepanelikum ning ära jäta midagi pooleli või õhku rippuma. Püüa täita oma esmaseid kohustusi ja ära võta endale uusi ülesandeid.
KAKSIKUD
Sinus pulbitsevad armastuse ja seksuaalsuse energiad. Oht tarvitada liigselt alkoholi! Võid kokku puutuda millegi müstilisega.
VÄHK
Oled täna leidlik ja suudad oma nutikate ideedega ka teisi inimesi inspireerida. Võimalik, et saad tänu mõnele tuttavale oma silmaringi laiendada.
LÕVI
Tänased mõjud viivad sind mälestustemaailma. Oled tavalisest tundlikum ja tundelisem, solvud kergemini ning kipud seetõttu endasse tõmbuma.
NEITSI
Võimalik, et tunned nüüd suuremat vajadust materiaalse heaolu järele, kuid oma isiksuse arengu huvides peaksid püüdma askeetlikum olla.
KAALUD
Täna võib sul tekkida otsustamisraskusi. Tunned ebakindlust seal, kus võiksid ennast ja oma võimeid usaldada. Püüa hirmudest jagu saada.
SKORPION
Nüüd on aeg särada! Kasuta tänast päeva maksimaalselt ära, et demonstreerida kaaslastele, mida sa tegelikult suudad. Hea päev uuteks algatusteks.
AMBUR
Suudad jätta endast tõsiseltvõetava mulje. Sinu eneseväljendus on nüüd palju konkreetsem ja mõistetavam kui tavaliselt. Saad oma ülesannetega hästi hakkama.
KALJUKITS
Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad sulle jõudu teha ümberkorraldusi, muutmaks asjade käiku, mis on seni ebaõnnestunud.
VEEVALAJA
Võimalik, et saad täna hooletu käitumise tõttu partneri armukadedushoo osaliseks. Üleannetu ja valimatu flir­timine võõrastega võib teie suhte ära rikkuda.
KALAD
Sa pole täna eriti seltskondlik. Võid jätta endast õnnetu ja masenduses inimese mulje, ehkki tegelikult ei pruugi sa seda olla. Naerata ometi!

 

Print Friendly, PDF & Email