Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et täna tuleb sul appi võtta oma näitlejameisterlikkus, et pääseda ebamugavast ja piinlikust olukorrast. Ole valmis enesetõestamiseks.
SÕNN
Täna tuleks üles näidata aktiivsust ja otsustusvõimet. Samas on nüüd ka hea päev lõpetada poolelijäänud töid. Tegutse otsustavalt.
KAKSIKUD
Tunned end täna veidi ebakindlalt, kuna arvad, et su teadmised pole piisavad. Usalda oma intuitsiooni, nii saavutad parimad tulemused.
VÄHK
Täna on sul raske end ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi. Oled tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam.
LÕVI
Sõber võib sind täna üllatada oma ootamatu käitumisega. Sind hakkavad nüüd mõjutama eelkõige need energiad, mis seotud originaalsusega.
NEITSI
Head võimalused avanevad nüüd eelkõige seal, kus sa siiani tundsid takistusi ees olevat. Teed oleks justkui avatud ja piirangud kadunud.
KAALUD
Tunned end täna kindlalt ja mugavalt. Suudad kontrollida oma emotsioone ka siis, kui keegi püüab sind provotseerida. Hea päev rahaasjade ajamiseks.
SKORPION
Täna on sul suurenenud vajadus romantika ja armastuse järele. Tõenäoliselt läheb sul hästi ja leiad endale meelepärase kaaslase.
AMBUR
Võiksid algust teha jooga või mõne muu sarnase tehnikaga. Soodne päev dieediga alustamiseks, kuid tee seda professionaali juhendamisel.
KALJUKITS
Tunnetad eneses pakatavat elurõõmu ja energiat. Sinu vahvad plaanid ootavad elluviimist. Hea päev nii koostöö tegemiseks kui ka pidutsemiseks.
VEEVALAJA
Sinu loominguline pool jääb täna varju, esile kerkivad igapäevaste kohustustega seotud probleemid. Väldi stressi tekitavaid ettevõtmisi.
KALAD
Täna on sul võimalus sõlmida igati kasulikke ja vajalikke suhteid. Soodne päev ka abielusuhte vormistamiseks ja enesetäiendamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email