Horoskoop

JÄÄR
Kipud pidama oma partnerit enda omandiks ja solvuma, kui teine ei käitu täpselt nii, nagu sa oodanuks. Ära võta kõike isiklikult ja anna teisele hingamisruumi.
SÕNN
Täna kerkivad päevakorda sinu lähedaste inimestega seotud probleemid. Võimalik, et sinult palutakse nii materiaalset kui ka vaimset toetust.
KAKSIKUD
Suudad ennast täna paremini kui tavaliselt maksma panna ja oma soove teistele teatavaks teha. Soodne aeg, et näiteks palka juurde küsida.
VÄHK
Oled täna väga kangekaelne. Kipud oma tahtmist ka seal läbi suruma, kus sind eriti tõsiselt ei võeta. Säilita väärikus ja ole tagasihoidlikum!
LÕVI
Elu- ja töökoha vahetamine ei ole nüüd soovitav. Muuta tuleks aga oma eluvaateid. Ole salliv ka nende suhtes, kelle arvamus sinu omast erineb.
NEITSI
Täna võib sul probleeme tekkida kõikvõimaliku olmetehnikaga. Sealhulgas arvutid ja sõiduautod. Püüa hakkama saada abivahenditeta.
KAALUD
Sinu aktiivsus, mitmekülgsus ja originaalsus tagavad sulle kaaslaste imetluse. Naudid põnevaid üritusi, pidusid ja kõikvõimalikke seiklusi.
SKORPION
Oled täna tavalisest harmoonilisemas meeleolus. Püüad oma positiivset meeleolu ka teiste inimestega jagada. Hea päev suhtlemiseks ja kunstiga tegelemiseks.
AMBUR
Hakkad nüüd otsima ilu ja harmooniat. Püüad ka ise olla võimalikult sõbralik teiste vastu. Saavutad tavalisest kergemini kompromisse.
KALJUKITS
Täna on hea päev rahaliste tehingute tegemiseks. Aktiviseeruvad sinu ärivaist ja praktiline mõtlemine. Võimalikud uued ideed, mis leiavad ka rakenduse.
VEEVALAJA
Tunned soovi tõestada oma arukust ja kompetentsust. Et mitte endale lisaprobleeme kaela tõmmata, püüa jääda mõistlikuks.
KALAD
Liigud täna oma eesmärkide poole erilise sihikindluse ja emotsionaalse rahuloluga. Sobiv päev äritehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email