Titeranna skeitpargi tegemine nõuab detailplaneeringut (2)

Kuressaare supelranda ekstreemspordipargi rajamine nõuab detailplaneeringut, kuid valla arengukavas sinna välispordiplatsi rajamist sees ei ole.

Oma harjutamistingimuste parandamiseks on ekstreemsportlastel tekkinud plaan ehitada Kuressaare supelranda ala harrastamiseks sobivad rambid. Suvel Saaremaa vallavalitsusele esitatud pöördumises rõhutasid Kuressaare avatud noortekeskuse Noortejaam juhataja Anneli Meisterson ning noorte esindajad Riimo Mesila ja Maris Rebel, et platsile kasutusloa andmine võimaldab alustada rambi ehitust ja võimaldab taotleda 2000 euro eest lisavarustust NOP-i projekti kaudu.

“Titeranna puhkeala piirkonda ekstreemspordipargi rajamine on uusehitus, milleks on kõigepealt vajalik detailplaneering,” vastas pöördumisele valla spordinõunik Marden Muuk.

“Valla arengukavas on sees vajadus sisehalli järele, kus on võimalik tegeleda nii rula-, rulluisu- kui ka ratsasõidu harrastamisega, kuid eraldi välispordiplatsi rajamist seal pole.”

Lisaks soovivad ekstreemsportlased võtta kasutusele ühe kahest endisest praegu Ida-Niidus ja Kudjapel tühjana seisvatest rulaplatsidest. Rulaplatsi kasutamiseks annab nõusoleku selle valitseja ja Ida-Niidu rulaplatsil on selleks Saaremaa spordikool.

Print Friendly, PDF & Email