Horoskoop

JÄÄR
Otsid täna vaheldust ja võimalust ennast välja elada. Võimalik, et sul veab mõnes õnnemängus, kuid ole ettevaatlik raha tuulde loopimisega.
SÕNN
Võimalikud kokkupuuted võõra kultuuri või keelega. Aktuaalseks muutuvad välismaaga seonduvad teemad. Hea päev teadmiste laiendamiseks.
KAKSIKUD
Tänased energiad mõjutavad sind positiivselt. Aeg on võtta vastu saatuse väljakutsed ja näidata oma tõelisi võimeid. Ole enesekindel!
VÄHK
Naudid täna kõikvõimalikke seiklusi. Sa lausa otsid neid ja püüad oma elu huvitavamaks teha. Rutiinsed tegevused ei õnnestu nüüd kuigi hästi.
LÕVI
Tunned täna vajadust kodust välja saada ja mõneks ajaks reisimisele pühenduda. Suureneb vajadus olla iseseisev ja vaba. Õige aeg puhkust lubada.
NEITSI
Oled riskialdis ja võitlushimuline. Täna on need omadused õigustatud ja toovad kaasa võiduvõimalusi. Kaaslased kiidavad su ettevõtmised heaks.
KAALUD
Oled täna nõus teiste peale raha kulutama rohkem kui tavaliselt. Samas ole tähelepanelik, sest sinu lahkus võib ligi meelitada ka manipulaatoreid.
SKORPION
Kipud täna oma arvamust teistele peale suruma, mis võib muuta rahuliku ja lõbusagi õhkkonna hoopis pingeliseks. Samas solvud, kui sinust välja ei tehta.
AMBUR
Ootad oma kaaslastelt eelkõige vaimset mõistmist. Pead tähtsaks, et sinu partner oleks sinuga samal lainel ja jagaks sinu maailmavaadet.
KALJUKITS
Äritegevuses on sul täna õnnelik päev. Kuid ei ole otstarbekas alustada uusi ettevõtmisi, asuda uuele töökohale jne. Oled heas tujus ja kiire mõtlemisega.
VEEVALAJA
Sinu enesehinnang tõuseb ja muutud julgemaks. Samas kipud oma tunnete väljaelamisel teiste suhtes veidi agressiivseks muutuma.
KALAD
Nüüd on hea päev uute ettevõtmistega alustamiseks. Kui lükkad täna käima mõne projekti, siis hakkab see tõenäoliselt hoogsalt edasi liikuma.

 

Print Friendly, PDF & Email