Horoskoop

JÄÄR
Oled täna teiste inimeste suhtes tähelepanelikum ja arvestad nendega rohkem kui tavaliselt. Samas kipud muutuma liialt kurvameelseks.
SÕNN
Oled täna veidi liiga pikaldane ja aeglane. Väldi siiski liiga pikka arutlemist ja püüa olla enesekindlam. Hea päev sõpradega koos hängimiseks.
KAKSIKUD
Oled täna üsna ettevaatlik ja vaoshoitud. Kõikvõimalikud riskiga seotud ettevõtmised on sinu jaoks välistatud, vajad rohkem turvatunnet.
VÄHK
Täna on soodne päev omaette tegutsemiseks. Koostöö teistega on veidi raskendatud. Tegele asjadega, kus sa ei vaja teiste abi.
LÕVI
Hea päev probleemide lahendamiseks ja oma reputatsiooni parandamiseks. Kui oled aktiivne ja taktitundeline, suudad parandada keerukaid suhteid.
NEITSI
Täna võib tervis sind alt vedada olukorras, kus sa seda kõige vähem ootaksid. Püüa leida endas julgust lahti öelda asjadest, mida sa tegelikult ei vaja.
KAALUD
Kipud nüüd tööga üle pingutama. Oled tavalisest aktiivsem, kuid samas on oht läbi põleda. Sinu füüsiline tervis nõuab suuremat tähelepanu.
SKORPION
Tunned täna tavalisest suuremat vajadust rääkida inimestega isiklikel ja sügavatel teemadel. Otsid kaaslast, kellega saaksid filosofeerida.
AMBUR
Oled täna suuteline oma ideid hiilgavalt rakendama. Sulle antakse võimalus vabaneda saatuse taagast, kuid peaksid mõistma, milline on saatuse ja vaba tahte erinevus.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud soosivad filosoofia, metafüüsika, meditatsiooni ja religiooniga tegelemist. Oled tõsises ja sügavustesse pürgivas meeleolus.
VEEVALAJA
Ekstreemsete meeleoludega päev. Sinu originaalsed ideed voolavad tohutu kiirusega ning võimalik, et nii mõnegi neist realiseerid juba täna.
KALAD
Paned täna erilist rõhku oma välimusele. Püüad äratada teistes huvi ja imetlust. Liigse edevusega meelitad aga ligi ka ebameeldivaid isikuid.

 

Print Friendly, PDF & Email